Niezwykle rzetelnie i profesjonalnie zajmiemy się Twoimi rachunkami
Niezwykle rzetelnie i profesjonalnie zajmiemy się Twoimi rachunkami, Biuro Rachunkowe Sowa sp. z o.o., Siemianowice Śląskie

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6431768967
REGON: 36839382700000
KRS: 0000694160
Dodatkowe kontakty:

510 239 909

O firmie

Biuro Rachunkowe Sowa zlokalizowane jest w Siemianowicach Śląskich. Specjalizujemy się w świadczeniu usług księgowych dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. Działamy już od 1999 roku.

Oferta

W prowadzonym przez nas biurze rachunkowym Sowa świadczymy usługi księgowe na najwyższym poziomie. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w branży. Zatrudniamy pracowników odpowiednio wykwalifikowanych, którzy ukończyli studia ekonomiczne i rzetelnie realizują zlecenia. Nasze wysokie kompetencje i długoletnia praktyka zawodowa, umożliwia nam stawanie naprzeciw nawet najbardziej skomplikowanym sprawom rachunkowym. Co więcej, w razie potrzeby, posługujemy się językiem angielskim.

Naszym Klientom oferujemy między innymi:
  • rozliczenie podatku dochodowego
  • prowadzenie księgi przychodów i rozchodów
  • opracowanie miesięcznych deklaracji podatkowych
  • porady w dziedzinie organizacji i informatyzacji rachunkowości
  • opracowywanie zakładowych planów kont
  • prowadzenie ewidencji na potrzeby zryczałtowanego podatku dochodowego
  • podejmowanie się spraw kadrowo-płacowych
Zapewniamy rzetelną oraz solidną pomoc księgową dla osób fizycznych, oraz podmiotów gospodarczych. Staramy się być na bieżąco ze zmieniającymi się regulacjami i przepisami prawnymi. Ponadto nasi pracownicy służą swoją pomocą w przypadku, gdy będziecie mieli Państwo zamiar założyć lub zlikwidować działalność gospodarczą. Pomagamy także Klientom pracującym za granicą w przypadku rocznych zeznań podatkowych.

Do każdego Klienta pochodzimy indywidualnie, poświęcając maksimum czasu. Liczy się dla nas Państwa zadowolenie. Gwarantujemy terminowość i profesjonalizm na każdym kroku współpracy. Ceny za nasze usługi negocjujemy indywidualnie, w zależności od poświęconego czasu na konkretne usługi rachunkowe.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług biura rachunkowego Sowa.

Kontakt

Kontakt Biuro Rachunkowe Sowa sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe Sowa sp. z o.o., Siemianowice Śląskie

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Rachunkowe Sowa sp. z o.o.