Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1130216489
REGON: 011769249
Rok założenia:
1996

Polecane oferty

Posiadamy 9-letnie doświadczenie w branży rachunkowej oraz 18-letnie na rynku branżowym. Przez ten ...
Warszawa, Nowogrodzka 49
Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z licznymi obowiązkami, wśród których można wymieni...
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie profesjonalnych usług zarówno rachunkowych, j...
Warszawa, Żelazna 83/85 lok. 56
Każda osoba prowadząca działalność gospodarczą, ma obowiązek rozliczania należnych podatków. Firma ...

O firmie

Biuro rachunkowe prowadzone przez Halinę Gajdę i Lucjana Gajdę znajdą Państwo w Warszawie. Działalność rozpoczęliśmy w 1996 roku i od tego czasu zapewniamy firmom fachową obsługę w zakresie rachunkowości i księgowości.

Oferta

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością prowadzenia firmowej księgowości. W odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez osoby fizyczne i prawne zapewniamy kompleksową obsługę podatkową i księgową firm. Przyjmujemy także zlecenia od osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej, pomagając im m.in. w sporządzaniu rocznych rozliczeń podatkowych, deklaracji, pism, odwołań, wniosków i innych dokumentów.

Skutecznie wspieramy małe i średnie firmy, pomagając im w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego, spraw kadrowo-płacowych, ewidencji ZUS, rozliczeń rocznych PIT oraz wniosków o wpis do CEIDG.

Zajmujemy się sporządzaniem bilansów, sprawozdań finansowych, zestawów obrotów i sald, dokumentów płatniczych, deklaracji podatkowych VAT-7, a także deklaracji ZUS. W ramach obsługi kadrowo-płacowej kompleksowo prowadzimy ewidencję pracowników, w tym m.in. kartotekę wynagrodzeń. Sporządzamy dokumenty (umowy, świadectwa pracy, wypowiedzenia umowy o pracę), listy płacowe, deklaracje podatkowe.

Deklaracje sporządzamy w ciągu 24 godzin. Na życzenie klienta wysyłamy je elektronicznie do Urzędu Skarbowego. Ceny ustalamy z każdym klientem indywidualnie w zależności od specyfiki prowadzonej działalności. Dzięki temu możemy lepiej dostosować się do indywidualnych potrzeb każdej firmy. Klientom rozpoczynającym działalność gospodarczą i zdecydowanym podjąć stałą współpracę, oferujemy bezpłatną pomoc przy rejestracji firmy.

Potrzebujesz wsparcia doświadczonych księgowych? Skontaktuj się z nami.

Kontakt

Kontakt Biuro Rachunkowe S.C. Krzysztof Gajda, Lucjan Gajda

Biuro Rachunkowe S.C. Krzysztof Gajda, Lucjan Gajda, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Rachunkowe S.C. Krzysztof Gajda, Lucjan Gajda