Kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości
Kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości, Biuro Rachunkowe Prestige. Ewelina Sudomirska., Oława

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9121697401
Rok założenia:
2018

O firmie

Biuro Rachunkowe Prestige znajduje się w Oławie, w województwie dolnośląskim. Firma prowadzona przez Ewelinę Sudomirską przede wszystkim skupia się na pomocy klientom biznesowym. Oferuje kompleksową księgowość, a właścicielka biura ma duże doświadczenie w usługach rachunkowych.

Oferta

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z licznymi obowiązkami, wśród których można wyróżnić te rachunkowe. W natłoku codziennych spraw ciężko znaleźć czas na uzupełnianie dokumentów, a należy pamiętać, że błędy w dokumentacji mogą słono kosztować. Rozwiązaniem tego problemu jest powierzenie księgowości w ręce doświadczonego biura rachunkowego - Prestige. Klienci firmy otrzymują gwarancję indywidualne traktowania, dzięki czemu dokumenty są zawsze uzupełnione, a terminy przelewów dotrzymane.

Biuro Prestige pomaga firmom z województwa dolnośląskiego w takich czynnościach jak:
  • rozliczenia podatków
  • rozliczenia roczne
  • rozliczenia PIT
  • rozliczenia CIT
  • rozliczenia VAT
  • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów
  • prowadzenie ksiąg handlowych
  • rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego
Księgowa podejmuje się też prac kadrowo-płacowych. W ramach nich uzupełnia dokumenty pracownicze, sporządza listy płac i zgłasza pracowników do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Ponadto przygotowuje dokumentację urlopową, umowy cywilno-prawne i zaświadczenia. Monitoruje też daty badań lekarskich z zakresu medycyny pracy.

Dla wygody klientów, usługi rachunkowe świadczone są zdalnie i stacjonarnie. Warto nawiązać stałą współpracę, ponieważ usługi rachunkowe świadczone przez firmę są kompleksowe, a ich cena jest konkurencyjna.

Więcej informacji związanych z działalnością biura rachunkowego Prestige można otrzymać pod podanym numerem telefonu.

Artykuły

Tradycyjne biuro rachunkowe czy księgowość internetowa?
Tradycyjne biuro rachunkowe czy księgowość internetowa?
Wielu przedsiębiorców zastanawia się jaką wybrać księgowość. Podpowiadamy jakie są główne wady i zalety tradycyjnego biura rachunkowego i księgowości online.

Wideo

Kontakt

Kontakt Biuro Rachunkowe Prestige. Ewelina Sudomirska.

Biuro Rachunkowe Prestige. Ewelina Sudomirska., Oława

Opinie (2)

Opinie o firmie Biuro Rachunkowe Prestige. Ewelina Sudomirska.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jakub
Jakub
5.0
25.07.2019
Dobre biuro rachunkowe. Warto z nim współpracować, bo dotrzymują terminów i zajmują się wszystkimi zagadnieniami księgowymi.
Hubert
Hubert
5.0
31.05.2019
Jestem bardzo zadowolony z współpracy. Zaletą jest dobry przepływ informacji i kompleksowa oferta. Nie muszę się już martwić o księgowość.