Usługi księgowe, kadrowe i płacowe
Usługi księgowe, kadrowe i płacowe, Biuro Rachunkowe Mgr Dorota Wiszowata, Białystok

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9660128395
REGON: 363401769
Rok założenia:
2016

O firmie

Biuro rachunkowe w Białymstoku prowadzi mgr Dorota Wiszowata. Świadczy usługi księgowe dla firm świadczących usługi, prowadzących produkcję czy zajmujących się handlem.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Biuro rachunkowe Doroty Wiszowatej, znajdujące się w Białymstoku, specjalizuje się w prowadzeniu księgowości firm. Zajmuje się prowadzeniem ksiąg handlowych, w tym między innymi opracowywaniem polityki rachunkowości, sporządzaniem zeznań rocznych, ustalaniem wysokości należnego i naliczonego podatku VAT czy kontrolą dokumentów pod względem kasowym i rachunkowym. Podatnikom rozliczającym się za pomocą księgi przychodów i rozchodów proponuje usługi, takie jak:
  • prowadzenie ewidencji VAT,
  • prowadzenie ewidencji wyposażenia,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • ustalanie wysokości miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy.
W ramach swojej działalności zajmuje się też obsługą ryczałtu ewidencjonowanego . Prowadzi sprawy związane z kadrami i płacami. W zakres świadczonych usług wchodzi między innymi prowadzenie ewidencji urlopów pracowników, zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników do ZUS, sporządzanie list płac, rozliczanie zwolnień lekarskich pracowników czy prowadzenie imiennych kart przychodów pracowniczych. Ponadto pomaga w sporządzaniu sprawozdań do GUS oraz wypełnianiu wniosków do PUP.

W zakresie obsługi BHP proponuje szkolenia wstępne i okresowe, postępowanie powypadkowe, opracowanie oceny ryzyka zawodowego dla stanowiska pracy oraz wykonywanie zaleceń pokontrolnych.

Osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą pomaga w dopełnianiu formalności. Zapewnia też pomoc w założeniu firmy oraz sporządzaniu wniosków o dotacje unijne.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej biura.

Artykuły

Kadry i płace – co wchodzi w zakres tej usługi?
Kadry i płace – co wchodzi w zakres tej usługi?
Przygotowywanie umów dla pracowników, rozliczanie ich urlopów, czy prowadzenie kart pracowniczy Cię przerasta? Chętnie zajmie się tym biuro rachunkowe!

Kontakt

Kontakt Biuro Rachunkowe Mgr Dorota Wiszowata

Biuro Rachunkowe Mgr Dorota Wiszowata, Białystok

Opinie (4)

Opinie o firmie Biuro Rachunkowe Mgr Dorota Wiszowata

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jola
Jola
5.0
04.09.2021
Kompleksowa obsługa księgowa. Nie muszę się niczym martwić.
Rajmund
Rajmund
5.0
01.07.2021
Cenię sobie wsparcie Pani Doroty. Doświadczona księgowa to dla mnie gwarancja pewności, że firmowa księgowość jest prawidłowo prowadzona.
zigor
zigor
5.0
27.05.2021
Fachowa pomoc księgowa dla firm. Ja prowadzę firmę, a biuro wykonuje rozliczenia. Wygodne rozwiązanie.
Paulina
Paulina
5.0
31.03.2021
Pani Dorota prowadzi dla mnie firmową księgowość. Wszystko jest zawsze solidnie i terminowo przygotowane. Pełen profesjonalizm.