Pełna księgowość oraz doradztwo podatkowe i gospodarcze
Pełna księgowość oraz doradztwo podatkowe i gospodarcze , Biuro Rachunkowe J. i A. Kwoska , Czerwionka-Leszczyny

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
09:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6420025487
REGON: 270218617
Rok założenia:
1992
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Biuro rachunkowe J i A Kwoska prowadzimy już od 1992 roku w Czerwionce-Leszczynach, na terenie województwa śląskiego. Współpracujemy z podmiotami gospodarczymi, dużymi oraz małymi firmami, a także osobami nie prowadzącymi działalności gospodarczej. Obsługujemy przedsiębiorstwa działające w najróżniejszych branżach. Z naszych usług korzystają także wspólnoty mieszkaniowe, czy fundacje. Nasza kadra uczestniczy w stałych szkoleniach, a wszystkie usługi realizuje zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi. Działamy pod kierownictwem Antoniego Kwoski. Zapraszamy.

Oferta

Usługi Biura rachunkowego J i A Kwoska zawsze bezpośrednio dostosowujemy do charakteru działalności naszych Klientów. Do naszych zadań należy między innymi księgowość uproszczona lub pełna, którą zajmujemy się w naszej siedzibie lub biurze Klienta. Usługi księgowe to między innymi:
 • prowadzenie ksiąg handlowych,
 • prowadzenie książki przychodów i rozchodów,
 • prowadzenie ewidencji podatku VAT,
 • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia,
 • przygotowywanie sprawozdań finansowych,
 • badanie i kontrolowanie ksiąg i ewidencji.
Nasza kadra oferuje także obsługę kadrowo-płacową. Do naszych obowiązków należy:
 • prowadzenie dokumentacji pracowniczej,
 • sporządzanie dokumentacji zgłoszeniowej,
 • wyrejestrowanie pracowników z ZUS-u,
 • rozliczanie wynagrodzeń i premii,
 • rozliczenia roczne pracowników w ZUS,
 • naliczanie składek ZUS,
 • rozliczanie umów cywilno-prawnych i umów o dzieło.
Oprócz usług księgowych i kadrowo-płacowych oferujemy także doradztwo podatkowe. Nasza wykwalifikowana kadra składa się również z biegłych rewidentów. Oferujemy porady w kwestii prawa podatkowego i należności publiczno-prawnych. Dla naszych Klientów sporządzamy także wnioski kredytowe i biznesplany. W zakresie doradztwa gospodarczego przygotowujemy sprawozdania finansowe i analizy. Dostarczamy dokumenty do Głównego Urzędu Statystycznego.

Do naszych zadań należy także pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej. Udzielamy porad w kwestii wyboru korzystnego opodatkowania dla danego rodzaju działalności. Wypełniamy dokumenty, a także reprezentujemy Klientów przed urzędami.

Bardzo ważnym profilem naszej działalności jest także pomoc przy odzyskiwaniu podatku z zagranicy. Nasze biuro robi wszystko, aby wspomóc prowadzenie działalności gospodarczej, jak i Klientów, którzy nie prowadzą firmy. Zapraszamy do kontaktu - Biuro rachunkowe J i A Kwoska z Czerwionki-Leszczyn.

Artykuły

Zalety outsourcingu księgowego
Zalety outsourcingu księgowego
Outsourcing księgowy jest atrakcyjną opcją dla początkujących przedsiębiorców. Warto poznać zalety tego rozwiązania i usługi biura rachunkowego w tym zakresie

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Biuro Rachunkowe J. i A. Kwoska

Biuro Rachunkowe J. i A. Kwoska , Czerwionka-Leszczyny

Opinie (5)

Opinie o firmie Biuro Rachunkowe J. i A. Kwoska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Maurycy
Maurycy
5.0
03.01.2021
Polecam ich, ponieważ są sumienni i zawsze na czas przygotowują wszystkie deklaracje oraz zeznania. Nie generują błędów i nie boję się żadnych kontroli z urzędu.
Sylwia
Sylwia
5.0
12.11.2020
Firma zapewnia mi obsługę na każdym szczeblu, jeżeli chodzi o kwestie księgowe, czy podatkowe. Mają wiedzę na temat aktualnych przepisów.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
09.09.2020
Z ich strony otrzymuję ogromną pomoc przy prowadzeniu własnej działalności. Doradzili mi, jaki wybrać podatek i przygotowali dokumenty do złożenia wniosku o kredyt. Zawsze też sporządzają wszystkie potrzebne deklaracje.
Karol
Karol
5.0
15.07.2020
Świetne biuro, które całkowicie spełnia moje oczekiwania w zakresie obsługi księgowej i kadrowej. Zajmują się prowadzeniem wszystkich ksiąg. Rzetelnie analizują moje wydatki i przychody i w razie potrzeby doradzają co zrobić, działalność prosperowała płynniej. Znają się na podatkach, polecam!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
02.09.2014
Biuro rachunkowe w pełni spełniło moje oczekiwania. Wszystkie operacje gospodarcze prowadzone fachowo i rzetelnie. Serdecznie polecam.