Pełna księgowość oraz doradztwo podatkowe i gospodarcze
Pełna księgowość oraz doradztwo podatkowe i gospodarcze , Biuro Rachunkowe J. i A. Kwoska , Czerwionka-Leszczyny

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
09:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6420025487
REGON: 270218617
Rok założenia:
1992
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Biuro rachunkowe J i A Kwoska prowadzimy już od 1992 roku w Czerwionce-Leszczynach, na terenie województwa śląskiego. Współpracujemy z podmiotami gospodarczymi, dużymi oraz małymi firmami, a także osobami nie prowadzącymi działalności gospodarczej. Obsługujemy przedsiębiorstwa działające w najróżniejszych branżach. Z naszych usług korzystają także wspólnoty mieszkaniowe, czy fundacje. Nasza kadra uczestniczy w stałych szkoleniach, a wszystkie usługi realizuje zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi. Działamy pod kierownictwem Antoniego Kwoski. Zapraszamy.

Oferta

Usługi Biura rachunkowego J i A Kwoska zawsze bezpośrednio dostosowujemy do charakteru działalności naszych Klientów. Do naszych zadań należy między innymi księgowość uproszczona lub pełna, którą zajmujemy się w naszej siedzibie lub biurze Klienta. Usługi księgowe to między innymi:
 • prowadzenie ksiąg handlowych,
 • prowadzenie książki przychodów i rozchodów,
 • prowadzenie ewidencji podatku VAT,
 • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia,
 • przygotowywanie sprawozdań finansowych,
 • badanie i kontrolowanie ksiąg i ewidencji.
Nasza kadra oferuje także obsługę kadrowo-płacową. Do naszych obowiązków należy:
 • prowadzenie dokumentacji pracowniczej,
 • sporządzanie dokumentacji zgłoszeniowej,
 • wyrejestrowanie pracowników z ZUS-u,
 • rozliczanie wynagrodzeń i premii,
 • rozliczenia roczne pracowników w ZUS,
 • naliczanie składek ZUS,
 • rozliczanie umów cywilno-prawnych i umów o dzieło.
Oprócz usług księgowych i kadrowo-płacowych oferujemy także doradztwo podatkowe. Nasza wykwalifikowana kadra składa się również z biegłych rewidentów. Oferujemy porady w kwestii prawa podatkowego i należności publiczno-prawnych. Dla naszych Klientów sporządzamy także wnioski kredytowe i biznesplany. W zakresie doradztwa gospodarczego przygotowujemy sprawozdania finansowe i analizy. Dostarczamy dokumenty do Głównego Urzędu Statystycznego.

Do naszych zadań należy także pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej. Udzielamy porad w kwestii wyboru korzystnego opodatkowania dla danego rodzaju działalności. Wypełniamy dokumenty, a także reprezentujemy Klientów przed urzędami.

Bardzo ważnym profilem naszej działalności jest także pomoc przy odzyskiwaniu podatku z zagranicy. Nasze biuro robi wszystko, aby wspomóc prowadzenie działalności gospodarczej, jak i Klientów, którzy nie prowadzą firmy. Zapraszamy do kontaktu - Biuro rachunkowe J i A Kwoska z Czerwionki-Leszczyn.

Artykuły

Zalety outsourcingu księgowego
Zalety outsourcingu księgowego
Outsourcing księgowy jest atrakcyjną opcją dla początkujących przedsiębiorców. Warto poznać zalety tego rozwiązania i usługi biura rachunkowego w tym zakresie

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Biuro Rachunkowe J. i A. Kwoska

Biuro Rachunkowe J. i A. Kwoska , Czerwionka-Leszczyny

Opinie (6)

Opinie o firmie Biuro Rachunkowe J. i A. Kwoska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Michał
Michał
5.0
11.03.2021
Przygotowali dla mnie bardzo szczegółową analizę spółki, którą prowadzę. Razem udało nam się wychwycić kilka błędów, dzięki czemu mogę teraz zwiększyć obroty mojej działalności.
Maurycy
Maurycy
5.0
03.01.2021
Polecam ich, ponieważ są sumienni i zawsze na czas przygotowują wszystkie deklaracje oraz zeznania. Nie generują błędów i nie boję się żadnych kontroli z urzędu.
Sylwia
Sylwia
5.0
12.11.2020
Firma zapewnia mi obsługę na każdym szczeblu, jeżeli chodzi o kwestie księgowe, czy podatkowe. Mają wiedzę na temat aktualnych przepisów.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
09.09.2020
Z ich strony otrzymuję ogromną pomoc przy prowadzeniu własnej działalności. Doradzili mi, jaki wybrać podatek i przygotowali dokumenty do złożenia wniosku o kredyt. Zawsze też sporządzają wszystkie potrzebne deklaracje.
Karol
Karol
5.0
15.07.2020
Świetne biuro, które całkowicie spełnia moje oczekiwania w zakresie obsługi księgowej i kadrowej. Zajmują się prowadzeniem wszystkich ksiąg. Rzetelnie analizują moje wydatki i przychody i w razie potrzeby doradzają co zrobić, działalność prosperowała płynniej. Znają się na podatkach, polecam!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
02.09.2014
Biuro rachunkowe w pełni spełniło moje oczekiwania. Wszystkie operacje gospodarcze prowadzone fachowo i rzetelnie. Serdecznie polecam.