Ewidencja operacji gospodarczych i obsługa kadrowo-płacowa
Ewidencja operacji gospodarczych i obsługa kadrowo-płacowa, Biuro Rachunkowe Grosik Sp. z o.o., Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 14:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5472181603

O firmie

Biuro rachunkowe Grosik znajduje się w Bielsku-Białej. Działamy już od 1997 roku i oferujemy Klientom usługi księgowe. Zapewniamy im również odbiór niezbędnych dokumentów w obrębie 50 km od miasta. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Oferta

Posiadamy uprawnienia nadane przez Ministra Finansów o numerze 6150/97, dzięki którym możemy legalnie prowadzić księgi handlowe, a także księgi przychodów i rozchodów. W ramach ewidencji bieżących operacji gospodarczych firmy naszego Klienta do obszaru naszych działań należy również:
  • obsługa Jednolitego Pliku Kontrolnego,
  • rejestr VAT,
  • bilans,
  • sprawozdanie finansowe,
  • rachunek zysków i strat z częścią opisową.
Poza tym współpracujemy też z osobami, które jako formę opodatkowania wybrały ryczałt ewidencjonowany. Założone przez nas Biuro rachunkowe Grosik pomaga również przedsiębiorcom w przygotowaniu rocznych rozliczeń podatkowych, takich jak: PIT-36/36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-11, PIT-28 oraz PIT-4R.

Uzupełnieniem naszej oferty są usługi kadrowo-płacowe, a w tym prowadzenie dokumentacji pracowniczych, przygotowanie listy płac, odprowadzanie składek dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz obsługa Państwowego Funduszu Rehabilitacyjnego Osób Niepełnosprawnych.

Nasza oferta skierowana jest do jednoosobowych przedsiębiorstw, spółek, stowarzyszeń oraz fundacji, które szukają rzetelnej pomocy w prowadzeniu ich księgowości. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu - Biuro rachunkowe Grosik z Bielska-Białej.

Artykuły

Ryczałt ewidencjonowany - dla kogo jest odpowiedni i jakie korzyści przynosi współpraca z Biurem Rachunkowym Grosik?
Ryczałt ewidencjonowany - dla kogo jest odpowiedni i jakie korzyści przynosi współpraca z Biurem Rachunkowym Grosik?
Dowiedz się, czym jest ryczałt ewidencjonowany, dla kogo jest odpowiedni oraz jakie korzyści może przynieść. Sprawdź, czy to właściwe rozwiązanie dla firmy.
Obsługa kadrowo-płacowa – zleć ją profesjonalistom! Poznaj ofertę Biura Rachunkowego Grosik!
Obsługa kadrowo-płacowa – zleć ją profesjonalistom! Poznaj ofertę Biura Rachunkowego Grosik!
Profesjonalnym biurem rachunkowym, oferującym szerokie usługi kadrowo-płacowe, jest to działające w Legionowie. Mowa o firmie LIBROMANIA Marty Danielewskiej.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Biuro Rachunkowe Grosik Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe Grosik Sp. z o.o., Bielsko-Biała

Opinie (3)

Opinie o firmie Biuro Rachunkowe Grosik Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Filip
Filip
5.0
11.05.2022
Dzięki nim wszyscy moi pracownicy mają wypłaty na czas, a ja nie martwię się zawiłymi przepisami regulowanymi przez ZUS.
Jakub
Jakub
5.0
04.03.2022
Biuro naprawdę robi wszystko, żebym był zadowolony z ich usług. Sami odbierają ode mnie dokumenty, prawidłowo raportują je do księgi przychodów i rozchodów i dbają, żeby nie robić żadnych zaległości.
Urszula
Urszula
5.0
28.01.2022
W biurze pracuje bardzo dobra księgowa, która doskonale zna się na aktualnych przepisach, po wszystkich zmianach. Bez problemu przygotowała rozliczenia podatkowe dla mnie i moich pracowników. Niczego nie przeoczyła i dużo podpowiedziała.