Zapewniamy sporządzanie deklaracji podatkowych
Zapewniamy sporządzanie deklaracji podatkowych, Biuro Rachunkowe Fenix Krzysztof Baprowski, Siewierz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6491015645

O firmie

Biuro rachunkowe Fenix ma swoją siedzibę w Siewierzu, w województwie śląskim. Właścicielem biura jest Krzysztof Baprowski. Działalność prowadzimy już od 1995 roku.

Oferta

Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług rachunkowych. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów oraz ewidencji przychodów. Naszym Klientom oferujemy fachowe doradztwo.

Oferujemy bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych, prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz ewidencji wyposażenia i dla celów podatku VAT. Zadbamy o sporządzanie deklaracji podatkowych i rozliczeń rocznych. Możemy zaproponować opracowanie polityki rachunkowości oraz zakładowego planu kont. Zapewniamy kontrolę dokumentów źródłowych zarówno pod względem rachunkowym, jak i formalnym.

Zapewniamy obsługę kadrową i płacową w firmach, w ramach której sporządzamy:
  • umowy o pracę, zlecenie lub dzieło,
  • deklaracje ZUS,
  • świadectwa pracy,
  • listy płac,
  • informacje roczne o dochodach pracowników,
  • zaświadczenia o wynagrodzeniu,
  • ewidencje czasu pracy,
  • sprawozdania do GUS.
Zajmiemy się prowadzeniem akt osobowych pracowników oraz kart przychodów, przygotujemy przelewy wynagrodzeń oraz przelewy na podatek dochodowy i ZUS. Prowadzimy też ewidencję urlopów oraz zwolnień lekarskich. Bierzemy udział w kontrolach PIP oraz ZUS.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu! Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta oraz terminową realizację wszelkich zleceń.

Zachęcamy do skorzystania z usług biura rachunkowego Fenix w Siewierzu.

Artykuły

Jakie usługi realizowane są w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych?
Jakie usługi realizowane są w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych?
Dobre biuro rachunkowe jest w stanie zapewnić firmie kompleksową obsługę z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych, co jest bardzo komfortowym rozwiązaniem.
Prowadzenie ksiąg rachunkowych
Prowadzenie ksiąg rachunkowych
Coraz więcej firm decyduje się podjąć współpracę z profesjonalnymi biurami rachunkowymi. Zajmują się one między innymi prowadzeniem księgowości pełnej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Biuro Rachunkowe Fenix Krzysztof Baprowski

Biuro Rachunkowe Fenix Krzysztof Baprowski, Siewierz

Słowa kluczowe

Opinie (5)

Opinie o firmie Biuro Rachunkowe Fenix Krzysztof Baprowski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Paweł
Paweł
5.0
03.05.2019
Polecam, kompleksowe usługi rachunkowe na wysokim poziomie.
Robert
Robert
5.0
20.03.2019
Korzystałem już z usług trzech biur rachunkowych, ale nikt nie był tak dobry jak oni. Naprawdę znają się na rzeczy i dobrze doradzają.
Sandra
Sandra
5.0
26.01.2019
Polecam jeśli szukacie dobrego biura rachunkowego. Prowadzą mi księgi rachunkowe, wszystko zawsze bezbłędnie, podczas kontroli zero problemów.
Urszula
Urszula
5.0
12.11.2018
Zajmują się obsługą kadr oraz płac w mojej firmie. Dzięki nim nie muszę się niczym przejmować, a papiery wykonane zawsze na czas.
Dariusz
Dariusz
5.0
29.09.2018
Polecam, na nich zawsze można polegać! Jestem ich klientem już od dziesięciu lat i z ręką na sercu mogę ich zarekomendować. Zawsze rzetelnie wywiązują się ze swoich obowiązków.