Prowadzenie księgowości dla firm oraz Klientów indywidualnych
Prowadzenie księgowości dla firm oraz Klientów indywidualnych, Biuro Rachunkowe Dorota Binio Sp. z o. o., Grójec

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7971995609

O firmie

Właścicielką naszego biura rachunkowego jest Dorota Binio. Świadczymy usługi księgowe na rzecz Klientów indywidualnych, jak i firm oraz podmiotów gospodarczych dowolnego typu. Nasza siedziba mieści się w Grójcu, jednak posiadamy także biuro w Nowym Mieście nad Pilicą, na terenie województwa mazowieckiego.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Oferta

Nasze usługi księgowe pozwalają odciążyć Klientów z obowiązków rachunkowych. Zatrudniamy zaufanych i doświadczonych księgowych, którzy zawsze zgodnie z terminem wywiązują się ze swoich obowiązków.

Głównym profilem naszej działalności jest pełna księgowość, w ramach której prowadzimy za Klienta:
  • kadry i płace,
  • zeznania podatkowe,
  • księgi rachunkowe,
  • rozliczanie pitów,
  • oraz wiele innych.
Klientom zapewniamy także sprawozdania i raporty księgowe. Dostarczamy statystyki i zestawienia do analizy struktury przychodów i wydatków. Zajmiemy się wynagrodzeniami, obsługujemy także sprawy przed ZUS US i sądami administracyjnymi w obu instancjach.

Świadczymy doradztwo podatkowe pod kątem wdrażania nowych rozwiązań oraz optymalizacji przedsiębiorstwa pod względem finansowym. Zarządzamy także finansami Klientów indywidualnych, zainteresowanych mądrym zarządzaniem ich przychodami.

Nasza oferta obejmuje także rozliczanie ZUS. Jesteśmy w pełni świadomi ogromnej wagi naszych obowiązków, w związku z czym usługi zawsze świadczymy zgodnie z terminem.

Zapraszamy do kontaktu.


Artykuły

Dlaczego warto wybrać biuro rachunkowe?
Dlaczego warto wybrać biuro rachunkowe?
Biura rachunkowe są częstym wyborem dla przedsiębiorców, którzy nie są w stanie samodzielnie prowadzić rachunkowości. Sprawdź, jakie zalety ma to rozwiązanie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Biuro Rachunkowe Dorota Binio Sp. z o. o.

Biuro Rachunkowe Dorota Binio Sp. z o. o., Grójec

Opinie (5)

Opinie o firmie Biuro Rachunkowe Dorota Binio Sp. z o. o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ewelina
Ewelina
5.0
06.07.2020
Odkąd korzystam z ich usług nie mam problemu ze swoimi finansami. Nauczyli mnie mądrego zarządzania swoimi przychodami.
Ksenia
Ksenia
5.0
24.05.2020
Rzetelni i punktualni księgowi. Polecam.
Jędrzej
Jędrzej
5.0
21.03.2020
To biuro rachunkowe regularnie przygotowuje dla mnie sprawozdania finansowe na temat mojej firmy. Zawsze są rzetelni w swoich obowiązkach i wyczerpująco odpowiadają na każde moje pytanie.
Jowita
Jowita
5.0
31.01.2020
Pełna obsługa księgowa w ich wykonaniu to mistrzostwo. Doskonale sprawdzają się przy obsłudze kadr i płac w mojej firmie. Nie narzekam ani ja, ani moi pracownicy, którzy często zadbają ciekawe pytania.
Jarosław
Jarosław
5.0
30.11.2019
Z tym biurem podatkowym warto nawiązać współpracę. Zawsze mam wgląd w finanse mojej firmy a księgowi są w stanie w przystępny sposób przekazać mi informacje, których oczekuję. Polecam serdecznie.