Profesjonalne usługi księgowe
Profesjonalne usługi księgowe, Biuro Rachunkowe Aniela Kisio, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8991768573
REGON: 365152052
Rok założenia:
2016

O firmie

Aniela Kisio to właścicielka biura rachunkowego, które obsługuje swoich Klientów na najwyższym poziomie od 2016 roku. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu.

Oferta

Nasze biuro rachunkowe podchodzi do praktyki zawodowej z dużym profesjonalizmem. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności ciążącej na naszych barkach za finanse i sprawy formalne naszych Klientów zarówno tych indywidualnych, jak i współpracujących z naszym biurem firm.

Zależy nam na jak najlepszych relacjach ze współpracującymi z nami Klientami. Z tego powodu nieustannie rozmawiamy z nimi o tym, w jaki sposób możemy usprawnić nasze usługi, dzięki czemu ich poziom nieustannie ulega podwyższeniu, na czym korzystają obie strony.

Zajmujemy się między innymi rozliczaniem firm transportowych, w czym szczególnie się specjalizujemy, co poświadcza wiele zadowolonych film z branży spedycyjnej, sporządzaniem raportów rocznych, prowadzeniem pełnej księgowości, zestawieniami sald i obrotów, prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów, doradztwem podatkowym, sprawami związanymi z ZUS-em i wiele innych.

Gwarantujemy najwyższy poziom i sumienną realizację zawierzonych nam zadań.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Artykuły

Jakie informacje powinny być zamieszczane w księdze przychodów i rozchodów?
Jakie informacje powinny być zamieszczane w księdze przychodów i rozchodów?
Wiele firm decyduje się powierzyć prowadzenie księgi przychodów i rozchodów biurom rachunkowym. Informacje w KPiR dotyczą przychodów i kosztów przedsiębiorstwa.

Wideo

Kontakt

Kontakt Biuro Rachunkowe Aniela Kisio

Biuro Rachunkowe Aniela Kisio, Wrocław

Opinie (1)

Opinie o firmie Biuro Rachunkowe Aniela Kisio

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Przemek
Przemek
5.0
17.07.2019
Świetne biuro rachunkowe. Bez dwóch zdań mogę polecić je każdemu z was.