Księgowość na wysokim poziomie
Księgowość na wysokim poziomie, Biuro Rachunkowe Alina Dachtera-Borowiak, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7871217338
REGON: 360190817
Rok założenia:
2014

O firmie

Biuro Rachunkowe, które prowadzi Alina Dachtera-Borowiak znajduje się w Poznaniu. Działalność rozpoczęliśmy w 2014 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług rachunkowych.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu rachunkowości. Posiadamy 5-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zleceń. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, jak i właściciele firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji ryczałtowych, prowadzenie ewidencji VAT, sporządzanie deklaracji podatkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych, a także sporządzanie deklaracji dla ZUS. Ponadto specjalizujemy się w rozliczaniu podatków PIT, VAT i CIT, a także wypełniamy wszelkie dokumenty.

Dodatkowo oferujemy obsługę kadrowo-płacową. W tym zakresie zapewniamy sporządzanie list płac oraz prowadzenie dokumentacji prawniczych. Klientom pomagamy również w zakładaniu własnej działalności gospodarczej. Podpowiadamy jakie dokumenty wypełnić i do jakiego urzędu je dostarczyć.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Potwierdzają to liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co pozwala nam na sprawną i bezproblemową realizację zleceń. Księgowość to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Poznania i okolic.

Artykuły

Jakie usługi rachunkowe wykonują profesjonalni księgowi?
Jakie usługi rachunkowe wykonują profesjonalni księgowi?
Warto zdecydować się na współpracę z księgowymi i zlecić im realizację usług rachunkowych, w tym prowadzenia księgi przychodów i rozchodów czy ksiąg handlowych.

Wideo

Kontakt

Kontakt Biuro Rachunkowe Alina Dachtera-Borowiak

Biuro Rachunkowe Alina Dachtera-Borowiak, Poznań

Opinie (10)

Opinie o firmie Biuro Rachunkowe Alina Dachtera-Borowiak

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Anka
Anka
4.0
05.09.2020
Świetna firma, która zna się na tym co robi. Z przyjemnością odwiedzam to biuro rachunkowe. Polecam.
Aneta
Aneta
5.0
16.07.2020
Poprzednia firma z którą współpracowałem zawiodła mnie w wielu kwestiach. Dopiero firma pani Aliny spełniła moje oczekiwania. Super!
Hubert
Hubert
5.0
03.05.2020
Życzę tej firmie jak najwięcej klientów, gdyż tak profesjonalnych ludzi dawno nie spotkałem!
Klara
Klara
5.0
13.03.2020
Jestem zadowolona z wyboru biura rachunkowego. Super obsługa oraz dbałość o każdy szczegół.
Mikołaj
Mikołaj
5.0
16.01.2020
Pracownicy tego biura rachunkowego posiadają wiedzę i kompetencję, co da się zauważyć już po pierwszym spotkaniu. Polecam.
Dominik
Dominik
5.0
29.11.2019
Jeśli prowadzicie firmę i chcecie powierzyć komuś swoje sprawy finansowe to tylko firma pani Aliny Dachtery-Borowiak. Wielki plus za przesympatyczny kontakt z klientem oraz ogromną wiedzę.
Honorata
Honorata
5.0
10.09.2019
Kompetentni pracownicy, którzy dbają o klienta pod każdym względem. Otrzymałam odpowiedź na każde nurtujące mnie pytanie. Na pewno będę częściej korzystać.
Asia
Asia
5.0
28.07.2019
Firma ta prowadzi wszystkie moje księgi rachunkowe. Dzięki temu w papierach panuje ład i porządek. Polecam.
Malwina
Malwina
5.0
24.05.2019
Świetna firma, która wie, co klient ma na myśli. Polecam serdecznie.
Michał
Michał
5.0
29.03.2019
Polecam firmę pani Aliny. Profesjonalizm widać gołym okiem. Bardzo sprawne wykonawstwo usług.