Obsługa księgowa w zasięgu ręki
Obsługa księgowa w zasięgu ręki, Biuro rachunkowe Alina Dachtera Borowiak, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7871217338
REGON: 360190817
Rok założenia:
2014

O firmie

Jako biuro rachunkowe Aliny Dechter-Borowiak zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług rachunkowych. W branży działamy od 2014 roku, zaś nasza siedziba mieści się w Poznaniu.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu rachunkowości. Posiadamy 5-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zleceń. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, jak i właściciele firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji ryczałtowych, prowadzenie ewidencji VAT, sporządzanie deklaracji podatkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych, a także sporządzanie deklaracji dla ZUS. Ponadto specjalizujemy się w rozliczaniu podatków PIT, VAT i CIT, a także wypełniamy wszelkie dokumenty związane z obsługą księgową.

Klientom zapewniamy także obsługę kadrowo-płacową. W tym zakresie oferujemy sporządzanie list płac oraz prowadzenie dokumentacji prawniczych. Klientom pomagamy również w zakładaniu własnej działalności gospodarczej. Podpowiadamy jakie dokumenty wypełnić i do jakiego urzędu je dostarczyć.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Potwierdzają to liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi.

Pracujemy przy pomocy sprawdzonych rozwiązań, co pozwala nam na sprawną i bezproblemową realizację zleceń. Księgowość to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Poznania i okolic.

Artykuły

Dlaczego warto podjąć współpracę z biurem rachunkowym?
Dlaczego warto podjąć współpracę z biurem rachunkowym?
Chcesz założyć firmę i zastanawiasz się, komu powierzyć finanse firmy? Zastanów się nad współpracą z biurem rachunkowym. Sprawdź zalety tego rozwiązania!
Odpowiedzialność za błędy biura rachunkowego
Odpowiedzialność za błędy biura rachunkowego
Kto odpowiada za błędy popełnione przez biuro rachunkowe? Czy przedsiębiorca może dochodzić swoich praw w przypadku zaniedbać księgowych z zewnętrznej firmy?
Jakie usługi rachunkowe wykonują profesjonalni księgowi?
Jakie usługi rachunkowe wykonują profesjonalni księgowi?
Warto zdecydować się na współpracę z księgowymi i zlecić im realizację usług rachunkowych, w tym prowadzenia księgi przychodów i rozchodów czy ksiąg handlowych.

Wideo

Kontakt

Kontakt Biuro rachunkowe Alina Dachtera Borowiak

Biuro rachunkowe Alina Dachtera Borowiak, Poznań

Opinie (20)

Opinie o firmie Biuro rachunkowe Alina Dachtera Borowiak

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Kubica_Bor
Kubica_Bor
4.0
19.05.2022
Obsługa księgowa to ich specjalność. Nie boją się żadnego powierzonego zadania i z wszystkich wywiązują się zgodnie z terminem.
Alfred
Alfred
4.0
06.03.2022
Polecam! Najlepsza tego typu firma w okolicy.
Emma
Emma
4.0
09.01.2022
Serdecznie dziękuję za pomoc w założeniu firmy oraz wybraniu dla niej najdogodniejszej formy opodatkowania. W przyszłości z pewnością nawiążę z wami owocną współpracę!
Hubert
Hubert
5.0
23.11.2021
Korzystając z ich usług, wyeliminowałem wszelkie błędy, jakie mogłyby pojawić się w prowadzeniu księgowości mojej firmy. Wiem, że obowiązki powierzyłem profesjonalistom.
Marek
Marek
5.0
26.09.2021
Polecam jako bardzo zadowolony Klient. Współpraca z biurem rachunkowym układa się naprawdę pozytywnie.
Zbi_Gniew
Zbi_Gniew
5.0
29.07.2021
Z każdego powierzonego zadania wywiązują się na możliwie najwyższym poziomie. Są odpowiedzialni i profesjonalnie podchodzą do wszelkich zadań.
Pawel1977
Pawel1977
4.0
04.05.2021
Polecam. To zaufane biuro rachunkowe, które dba o wszelkie sprawy związane z obsługą kadrowo-płacową w mojej firmie.
def111
def111
5.0
03.03.2021
Ta firma zapewniła mi pełną obsługę księgową w bardzo atrakcyjnej cenie. Serdecznie polecam, bo nie wyobrażam sobie funkcjonowania mojej firmy bez ich pomocy!
Amadeusz
Amadeusz
5.0
29.01.2021
Firma rachunkowa z bardzo fajnym podejściem do trudnego klienta. Otrzymałem wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania. Super!
Grzegorz
Grzegorz
5.0
23.11.2020
Znajomy polecił mi tę firmę i to był strzał w dziesiątkę. Obsługa na najwyższym poziomie. Na pewno zostanę stałym klientem.
Anka
Anka
4.0
05.09.2020
Świetna firma, która zna się na tym co robi. Z przyjemnością odwiedzam to biuro rachunkowe. Polecam.
Aneta
Aneta
5.0
16.07.2020
Poprzednia firma z którą współpracowałem zawiodła mnie w wielu kwestiach. Dopiero firma pani Aliny spełniła moje oczekiwania. Super!
Hubert
Hubert
5.0
03.05.2020
Życzę tej firmie jak najwięcej klientów, gdyż tak profesjonalnych ludzi dawno nie spotkałem!
Klara
Klara
5.0
13.03.2020
Jestem zadowolona z wyboru biura rachunkowego. Super obsługa oraz dbałość o każdy szczegół.
Mikołaj
Mikołaj
5.0
16.01.2020
Pracownicy tego biura rachunkowego posiadają wiedzę i kompetencję, co da się zauważyć już po pierwszym spotkaniu. Polecam.
Dominik
Dominik
5.0
29.11.2019
Jeśli prowadzicie firmę i chcecie powierzyć komuś swoje sprawy finansowe to tylko firma pani Aliny Dachtery-Borowiak. Wielki plus za przesympatyczny kontakt z klientem oraz ogromną wiedzę.
Honorata
Honorata
5.0
10.09.2019
Kompetentni pracownicy, którzy dbają o klienta pod każdym względem. Otrzymałam odpowiedź na każde nurtujące mnie pytanie. Na pewno będę częściej korzystać.
Asia
Asia
5.0
28.07.2019
Firma ta prowadzi wszystkie moje księgi rachunkowe. Dzięki temu w papierach panuje ład i porządek. Polecam.
Malwina
Malwina
5.0
24.05.2019
Świetna firma, która wie, co klient ma na myśli. Polecam serdecznie.
Michał
Michał
5.0
29.03.2019
Polecam firmę pani Aliny. Profesjonalizm widać gołym okiem. Bardzo sprawne wykonawstwo usług.