Projektowanie domów i adaptowanie gotowych projektów
Projektowanie domów i adaptowanie gotowych projektów, Biuro Projektowo-Usługowe Archicons Łukasz Kubić, Lublin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9462260556
REGON: 061089923
Rok założenia:
2011
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Archicons znajduje się w Lublinie. Biuro projektowo-usługowe specjalizuje się w przygotowywaniu projektów obiektów mieszkalnych i innych budynków. Działa na rynku usług architektonicznych od 2011 roku, a jego właścicielem jest Łukasz Kubić.

Oferta

Każda budowa musi być poprzedzona sporządzeniem odpowiedniego projektu, czym właśnie zajmuje się biuro Archicons. Firma zatrudnia architektów, którzy mają duże doświadczenie w realizowaniu skomplikowanych zleceń. Zapewniają indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Specjalizują się w przygotowywaniu projektów indywidualnych, czyli według wskazań klientów. Dla oszczędzenia czasu i pieniędzy możliwa jest adaptacja gotowego projektu, np. odnośnie otworów wejściowych, miejsca montażu schodów i terenu na którym powstaje budynek. Oferta biura obejmuje również:
  • projekty domów jednorodzinnych
  • projekty obiektów gospodarczych
  • projekty garaży
  • projekty nadbudów
  • projekty rozbudów
  • projekty przebudów
Oczywiście przed rozpoczęciem prac należy uzyskać pozwolenie na budowę, a dzięki Archicons jest to bardzo łatwe. Firma podejmuje się nie tylko wykonania projektu, który trzeba przedstawić, ale także pomoże uzgodnić projekt zagospodarowania i zatrudnić kierownika budowy. Przedsiębiorstwo służy doświadczeniem swoich pracowników, którzy mogą kierować pracami budowlanymi oraz nadzorować prace z ramienia inwestora.

Dodatkowe informacje o biurze Archicons i usługach projektowych można uzyskać pod podanym numerem telefonu lub znaleźć na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Biuro Projektowo-Usługowe Archicons Łukasz Kubić

Biuro Projektowo-Usługowe Archicons Łukasz Kubić, Lublin

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Projektowo-Usługowe Archicons Łukasz Kubić