Funkcjonalne projekty budowlane na miarę Państwa oczekiwań
Funkcjonalne projekty budowlane na miarę Państwa oczekiwań, Biuro Projektowe Joanna Adamska, Lubraniec

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8911529092
REGON: 368081134
Rok założenia:
2017
Branża:

O firmie

Biuro projektowe znajduje się w Lubrańcu, w powiecie włocławskim, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Działalność prowadzimy od 1999 roku. Specjalizujemy się w przygotowywaniu projektów architektonicznych. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa Joanna Adamska.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest sporządzanie projektów domów i nie tylko. Osiemnastoletnie doświadczenie sprawiło, iż wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku i poznaliśmy Państwa oczekiwania. Architektura to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenie pochodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

Zakres naszych obowiązków obejmuje:
  • tworzenie projektów,
  • sporządzanie projektów budynków,
  • projekty budowlane.
Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, które umożliwiają nam przygotowanie dokładnego projektu. Wizualizacja sprawia, iż klient jest sobie w stanie szybciej wyobrazić efekt końcowy.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i umiejętności, które potwierdzają liczne certyfikaty. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Ewentualne zmiany i korekty są nanoszone po ówczesnej konsultacji z klientem. Jesteśmy dyspozycyjni oraz elastyczni. Tworząc projekty budowlane łączymy w sobie funkcjonalność z estetyką. Na specjalne życzenie klientów podejmujemy się też nietypowych projektów.

Podczas przygotowywania wizualizacji i projektu, bierzemy też pod uwagę warunki zabudowy i obowiązuje przepisy prawne. W tym zakresie jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się regulacjami w prawie budowlanym. Dodatkowo specjalizujemy się w nadzorowaniu autorskim projektu, przygotowywaniu kosztorysów i wycen, a także sprawdzania gotowych szkiców.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i profesjonalną obsługę. W ramach potrzeby odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Zachęcamy do skorzystania z usług.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Lubrańca i okolic.

Artykuły

Jakie informacje przekazać architektowi, żeby stworzył dla nas dom marzeń?
Jakie informacje przekazać architektowi, żeby stworzył dla nas dom marzeń?
Budowa domu to ogromna inwestycja. Liczy się wiedza i doświadczenie współpracujących z nami osób. Postaw na zaufane biuro projektowe i ciesz się domem marzeń.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Biuro Projektowe Joanna Adamska

Biuro Projektowe Joanna Adamska, Lubraniec

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Projektowe Joanna Adamska