Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
08:00 - 16:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6572884517
REGON: 260464420
Rok założenia:
2011
Branża:

Polecane oferty

Kielce, Jarońskich 3 lok. 5
Świadczymy kompleksowe usługi projektowe dla klientów indywidualnych oraz firm. Projektujemy zarówn...
W ramach prowadzenia pracowni projektowej zajmujemy się świadczeniem usług projektowych oraz doradc...
Biuro projektowe Dom z Klasą istnieje na rynku od 2004 roku. Głównym zadaniem naszego biura jest pr...
Expert-Bud to prowadzone przez nas biuro projektów. Świadczymy szeroki wachlarz usług architektonic...

O firmie

Biuro projektów Pro-Detan tworzone jest przez specjalistów, którzy z pasją oraz dużym zaangażowaniem podchodzą do realizacji każdego zlecenia. Duży wpływ na nasz profesjonalizm ma fakt, że jesteśmy spółką z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym nieprzerwanie od 1992 roku. Przedsiębiorstwem zarządzają Małgorzata i Andrzej Grudzień oraz Iwona Podlasińska. Zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy zlokalizowanej w Kielcach.

Oferta

Podstawowa działalność firmy Pro-Detan skupia się na rzetelnym i terminowym wykonawstwie projektów budowlanych. Tworzymy zespół wysoko wykwalifikowanych architektów świadczących solidne usługi w zakresie wykonawstwa projektów budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego oraz użyteczności publicznej. Ponadto zrealizowaliśmy projekt Małej Elektrowni Wodnej, osiągającej moc od 1MW do 5 M przy wykorzystaniu środowiska naturalnego. Nasza oferta jednak, nie ogranicza się wyłącznie do projektowania.

Specjalizujemy się także w wydawaniu ekspertyz budowlanych i opinii technicznych. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi także sprawowanie nadzoru budowlanego, autorskiego i inwestorskiego. Dodatkowo doświadczeni specjaliści udzielą Państwu porad budowlanych i projektowych.

Zależy nam na zapewnieniu klientom kompleksowego podejścia i najkorzystniejszych rozwiązań, dlatego umożliwiamy im fachowe konsultacje na temat budownictwa z rzeczoznawcami. Dzięki takiemu podejściu wszystkie powierzone nam prace wykonywane są na możliwie najwyższym poziomie oraz z uwzględnieniem każdych czynników mających wpływ na jakość projektu.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie znajdą Państwo wiele dodatkowych informacji dotyczących naszej działalności. Wszelkie wątpliwości rozwiejemy podczas kontaktu telefonicznego. Zatrudniani pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na każde pytanie. Jesteśmy solidną ekipą, której zaufało wielu klientów. Mamy nadzieję, że również Państwo dołączą do ich grona.

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszego biura zainteresowanych nie tylko z Kielc.

Kontakt

Kontakt Biuro Projektów Pro-Detan S.C.

Biuro Projektów Pro-Detan S.C., Kielce

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Projektów Pro-Detan S.C.