Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9551563198
REGON: 812741127
Rok założenia:
2004

O firmie

Właścicielką biura podatkowego Arbiter jest Małgorzata Kowalczyk. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2004 roku. Oferujemy Państwu szeroki zakres usług księgowych. Nasze biuro znajduje się w Szczecinie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest pomoc w zakresie podatków. Nasi kompetentni pracownicy świadczą szeroki zakres usług księgowych i rachunkowych. Wyróżniają nas duże doświadczenie w branży (które procentuje przy obsłudze Klientów) oraz szeroka, na bieżąco uaktualniana wiedza.

Nasza oferta obejmuje pomoc Klientom w założeniu i prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Chcemy odciążyć ich od formalności, zapewniając przy tym pełen profesjonalizm oraz rzetelność. Do naszych zadań należy prowadzenie ksiąg podatkowych. Ponadto wypełniamy deklaracje PIT, CIT oraz VAT.

Doradcy podatkowi zatrudnieni w biurze Arbiter realizują zadania dotyczące rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędem Skarbowym. Co więcej, prowadzimy ewidencje księgowo-rachunkowe. Uproszczoną formą rozliczenia podatku dochodowego jest ryczałt – również w tym zakresie Klienci mogą liczyć na naszą pomoc. Oferujemy ponadto pełne doradztwo podatkowe czy też rachunkowe.

Zapewniamy Państwa, że indywidualnie podchodzimy do każdej ze spraw. Wykonujemy swoje zadania rzetelnie i z dużym zaangażowaniem.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego biura podatkowego Arbiter.

Zakres działalności

Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Spółki akcyjne
Spółki cywilne
Spółki jawne
Spółki komandytowe
Spółki komandytowo-akcyjne
Spółki partnerskie
Spółki z o.o.
Zasięg działalności
Lokalny

Kontakt

Kontakt Biuro podatkowe Arbiter Małgorzata Kowalczyk

Biuro podatkowe Arbiter Małgorzata Kowalczyk, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro podatkowe Arbiter Małgorzata Kowalczyk