Zajmiemy się księgowością Twojej firmy
Zajmiemy się księgowością Twojej firmy, Biuro podatkowe Anna Socha, Cieszyn

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5481001374
REGON: 070457370
Rok założenia:
1994

O firmie

Prowadzone przez nas biuro rachunkowe znajduje się w Cieszynie, w województwie śląskim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1994 roku, co sprawia, że bardzo dobrze znamy potrzeby i oczekiwania klientów oraz doskonale wiemy jak im wszystkim sprostać. Właścicielem firmy jest Anna Socha.

Oferta

Naszym klientom zapewniamy księgowość na najwyższym poziomie. Ofertę kierujemy do małych, średnich i dużych firm, w tym osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Zależy nam na pełnej satysfakcji klientów, dlatego zawsze dostosowujemy się do ich potrzeb.

Osoby korzystające z naszych usług mogą liczyć na profesjonalne, odpowiednio dostosowane do własnych potrzeb usługi księgowe, rachunkowe i doradcze w zakresie zarządzania personelem oraz księgowości. Nieustannie śledzimy wszystkie zmiany zachodzące na rynku, monitorujemy najnowsze wykładnie i przepisy prawne, by móc udzielić Państwu rzetelnej porady.

W ramach doradztwa podatkowego zajmujemy się między innymi prowadzeniem ksiąg podatkowych i rachunkowych, reprezentowaniem klientów przed organami podatkowymi oraz rozliczaniem dochodów z zagranicy. Dodatkowo wydajemy opinie z zakresu zobowiązań podatkowych.

Uzupełnienie oferty stanowią księgi handlowe, czyli opracowywanie zasad polityki rachunkowości i zakładowego planu kont oraz jego wdrożenie. Do naszych zadań należy dokonywanie zapisów w ewidencji syntetycznej i analitycznej, a także ustalanie wysokości miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy i należnego oraz naliczonego podatku VAT. Dodatkowo sporządzamy obowiązkowe sprawozdania finansowe do GUS, deklaracje podatkowe i plany amortyzacji.

Obsługa kadrowo-płacowa i ZUS obejmują naliczanie składek, sporządzaniem deklaracji ZUS i zgłaszanie oraz wyrejestrowywanie działalności w ZUS. Ponadto prowadzimy dokumentację pracowniczą i udzielamy porad z zakresu prawa pracy. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie działalności gospodarczej. Pomagamy przy sporządzaniu sprawozdań finansowych, przygotowywaniu wniosków kredytowych i biznesplanów, a także analiz finansowych i ekonomicznych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej oraz do podjęcia współpracy.

Zakres działalności

Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Zasięg działalności
Lokalny

Artykuły

Biuro rachunkowe jako alternatywa dla księgowej.
Biuro rachunkowe jako alternatywa dla księgowej.
Biuro rachunkowe poza fachową obsługą księgowości w przedsiębiorstwie, poprowadzi sprawy kadrowe i płacowe. To pozwala w dużym stopniu ograniczyć koszty firmy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Biuro podatkowe Anna Socha

Biuro podatkowe Anna Socha, Cieszyn

Opinie (2)

Opinie o firmie Biuro podatkowe Anna Socha

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Maryla
Maryla
5.0
23.03.2020
Z pewnością trudno będzie znaleźć lepszą firmę księgową od nich. Świadczą swoje usługi na bardzo wysokim poziomie i bardzo dbają o Klienta.
Tymek
Tymek
4.0
31.01.2020
Bardzo dobrze świadczone usługi rachunkowe. Powierzyłem im księgowość swojej firmy i muszę przyznać, że jestem jak najbardziej zadowolony.