Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9462095318
REGON: 430898330
Rok założenia:
1997

O firmie

Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości istnieje od 1997 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Lublinie. Zajmujemy się obrotem i wyceną nieruchomości. Właścicielami są Jarosław Leszczyński oraz Przemysław Szczepiński.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest obrót nieruchomościami. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie w branży. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku, a także zyskaliśmy zaufanie wielu klientów.

Wykonujemy takie usługi jak:
  • wycena lokali,
  • wycena przedsiębiorstw,
  • inwentaryzacja budynków,
  • opiniowanie o wartości nieruchomości,
  • analiza rynku nieruchomości,
  • sporządzanie operat szacunkowych.
W pracy używamy specjalistycznego oprogramowania, które pozwala nam na sporządzanie potrzebnej dokumentacji oraz dokładną wycenę nieruchomości. Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści, którzy pomocą i doradzą Państwu w każdej kwestii.

Wyceny zazwyczaj sporządzamy dla potrzeb banków, urzędów skarbowych, jednostek samorządu terytorialnego, instytucji finansowych, przedsiębiorstw, spółdzielni mieszkaniowych, osób prawnych i osób fizycznych. Operaty sporządzane są na podstawie obowiązujących przepisów, a także zgodnie ze stanem i przeznaczeniem nieruchomości. Standardy, które nas obowiązują i których się trzymamy, opracowane są przez Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

Ocena finansowa nieruchomości jest również kluczową kwestią w przypadku darowizny, spadku i walki o odszkodowanie. Od lat prężnie działamy w Stowarzyszeniu Lubelski Klub Biznesu. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi geodezyjne.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, gdyż zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby Biura Obsługi Rynku Nieruchomości w Lublinie

Kontakt

Kontakt Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości s.c.

Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości s.c., Lublin

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości s.c.