Zajmujemy się wyceną obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej
Zajmujemy się wyceną obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej, Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości s.c., Lublin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9462095318
REGON: 430898330
Rok założenia:
1997

O firmie

Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości s.c. istnieje od 1997 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Lublinie. Zajmujemy się obrotem i wyceną nieruchomości. Osobami decyzyjnymi są Jarosław Leszczyński oraz Przemysław Szczepiński. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem tel. 81 532 23 85.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest obrót różnego rodzaju nieruchomościami. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie w branży. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku, a także zyskaliśmy zaufanie wielu klientów.

Wykonujemy:
  • wyceny lokali,
  • wyceny przedsiębiorstw,
  • inwentaryzacje budynków,
  • opinie o wartości nieruchomości,
  • analizy rynku nieruchomości,
  • operaty szacunkowe.
W pracy używamy specjalistycznego oprogramowania, które pozwala nam na sporządzanie potrzebnej dokumentacji oraz dokładną wycenę nieruchomości. Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści, którzy pomocą i doradzą Państwu w każdej kwestii.

Wyceny zazwyczaj sporządzamy dla potrzeb banków, urzędów skarbowych, jednostek samorządu terytorialnego, instytucji finansowych, przedsiębiorstw, spółdzielni mieszkaniowych, osób prawnych i osób fizycznych. Operaty sporządzane są na podstawie obowiązujących przepisów, a także zgodnie ze stanem i przeznaczeniem nieruchomości. Standardy, które nas obowiązują i których się trzymamy, opracowane są przez Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

Ocena finansowa nieruchomości jest również kluczową kwestią w przypadku darowizny, spadku i walki o odszkodowanie. Od lat prężnie działamy w stowarzyszeniu Lubelski Klub Biznesu. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi geodezyjne.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, gdyż zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby Biura Obsługi Rynku Nieruchomości w Lublinie.

Kontakt

Kontakt Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości s.c.

Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości s.c., Lublin

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości s.c.