Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9462095318
REGON: 430898330
Rok założenia:
1997

O firmie

Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości s.c. znajduje się Lublinie. Na rynku jesteśmy obecni od 1997 roku. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług geodezyjnych. Osobami decyzyjnymi są Jarosław Leszczyński oraz Przemysław Szczepiński.

Oferta

W branży geodezyjnej jesteśmy obecni od ponad 20 lat. Przez ten czas poznaliśmy oczekiwania klientów oraz znacznie poszerzyliśmy zakres wykonywanych zadań. Od lat cieszymy się uznaniem wśród klientów. Usługi geodezyjne świadczymy zarówno dla osób prywatnych, przedsiębiorstw, samorządów oraz jednostek budżetowych.

Oferujemy wznawianie granic, podziały geodezyjne, przeprowadzanie inwentaryzacji powykonawczych, rozgraniczanie terenu, a także ustalanie granic. Ponadto specjalizujemy się w badaniu ksiąg wieczystych, podziale nieruchomości i ewidencji gruntów oraz budynków.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnego i specjalistycznego sprzętu, który pozwala nam na przeprowadzanie bardzo dokładnych pomiarów terenowych. Wszelkie zlecenia realizujemy według wcześniej ustalonego planu lub projektu.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie poparte wieloma certyfikatami i uprawnieniami. Służymy pomocą i fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy. Ponadto specjalizujemy się w geodezyjnej obsłudze inwestycji. W tym zakresie zajmujemy się niwelacją terenów i zakładaniem reperów roboczych.

Dodatkowo badamy księgi wieczyste, wznawiamy i stabilizujemy punkty graniczne. Od lat współpracujemy czynnie ze specjalistami z branży urbanistycznej, prawnikami, projektantami. Pomagamy również przy załatwianiu wszelkich formalności urzędowych, np. podczas wypełniania wniosków o wydanie decyzji, wypisów z ewidencji gruntów. Członkowie Stowarzyszenia Lubelski Klub Biznesu mogą liczyć na rabat w wysokości 10%.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby Biura Obsługi Rynku Nieruchomości w Lublinie.

Kontakt

Kontakt Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości s.c.

Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości s.c., Lublin

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości s.c.