Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5731794804
REGON: 152172476
Rok założenia:
2006

O firmie

Jesteśmy profesjonalnym biurem doradztwa finansowego. Siedziba naszej firmy, prowadzonej przez Adama Wojciechowskiego, zlokalizowana jest w Częstochowie, w województwie śląskim. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży, ponieważ na rynku działamy od 2006 roku.

Oferta

Naszymi Klientami są zarówno małe i duże przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne. Specjalizujemy się w doradztwie kredytowym oraz finansowym. Oferta firmy obejmuje między innymi doradztwo i pośrednictwo w uzyskiwaniu kredytów oraz pożyczek.
U nas można wziąć kredyt:
  • gotówkowy
  • konsolidacyjny
  • hipoteczny
  • inwestycyjny
  • firmowy
  • leasingi
Dla zainteresowanych udzielamy także pożyczek. Ponadto składamy wyjaśnienia oraz pisma w imieniu Klienta. Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowani doradcy kredytowi, którzy odpowiednio doradzą Państwu przy wyborze właściwego kredytu hipotecznego. Zapewniamy kompleksowość naszych usług oraz profesjonalną pomoc.

Jeżeli szukają Państwo właściwego pośrednictwa finansowego, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Biuro Finansowe Adam Wojciechowski

Biuro Finansowe Adam Wojciechowski, Częstochowa

Opinie (7)

Opinie o firmie Biuro Finansowe Adam Wojciechowski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Adam
Adam
5.0
02.09.2016
Mam niecałe 2000 zł pensji i kilka kredytów z miesięcznymi ratami ponad 1500 zł. Po tygodniu negocjacji z bankami p. Wojciechowskiemu udało się uzyskać dla mnie konsolidację z nową ratą 886 zł. I to przy zostawieniu raty hipoteki 290 zł ! Różnica ponad 600 zł to dla mnie wielki oddech. Na własnym przykładzie polecam pomoc Biura
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
04.05.2016
W zeszłym tygodniu uruchomił się kredyt hipoteczny, na którym nam bardzo zależało, bo kupowaliśmy bardzo okazyjnie dom. Przy działalności gospodarczej nie mogliśmy się poszczycić zbyt dużymi dochodami. Dzięki pomocy doradcy udało się wyłowić ostatnie dwa banki, gdzie mieliśmy jeszcze zdolność kredytową. Skorzystaliśmy z oferty szybszego banku. Bez pana Wojciechowskiego nadal bysmy mieszkali u teściów ! Serdecznie polecamy jego usługi i bezcenną pomoc !
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
12.10.2015
Syn kupował dom. Ma tylko umowe o dzieło i to od niedawna. Sam próbował uzyskać kredyt, ale bez skutku. Z polecenia dotarliśmy do p. Wojciechowskiego. Dostaliśmy kredyt bankowy na 100% wartości domu ! O to na bardzo korzystnych warunkach ! P. Wojciechowski załatwiał też wszystkie sprawy w sądzie, u notariusza i urzędzie skarbowym. Dlatego spokojnie mogę polecić jego pomoc
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
13.11.2014
Potrzebowałam pożyczyć większą gotówkę mając dość skomplikowaną sytuację dochodową. Udało się ! Mogę spokojnie polecić !
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
25.07.2014
Biuro z dużymi kompetencjami , potrafią doradzić jestem bardzo zadowolony polecam!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
31.12.2013
Ja korzystałem z pomocy firmy przy kredycie obrotowym - firmowym. Dostałem kilka ofert do wyboru, wybrałem najlepszą dla mnie. Bank zobaczyłem dopiero w momencie wypłaty pieniędzy. Firma załatwiła za mnie całą papierkową robotę. Spokojnie mogę polecić
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
30.12.2013
Korzystaliśmy z pomocy pana Wojciechowskiego przy załatwianiu kredytu hipotecznego mając bardzo skomplikowaną sytuację z dochodami. Pomógł nam szybko, oczywiście bezpłatnie, dzięki czemu zaoszczędziliśmy kilka tysięcy złotych i możemy dokończyć budowę domu. Szczerze polecamy jego usługi.