Legalnie działające biuro detektywistyczne
Legalnie działające biuro detektywistyczne, Biuro Detektywistyczne Hubert Lewandowski, Wola Przedborska

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5741681007
Rok założenia:
2023

O firmie

Hubert Lewandowski to prywatny detektyw o wieloletnim doświadczeniu i niezawodnym podejściu do swojej pracy. Przez ponad 25 lat pracował w organach ścigania, w tym 15 lat w zwalczaniu przestępczości zorganizowanej. Jego usługi są wszechstronne i obejmują wiele dziedzin życia prywatnego i gospodarczego. Jego biuro znajduje się w miejscowości Wola Przedborska niedaleko Radomska.

Oferta

Hubert Lewandowski specjalizuje się w wywiadzie gospodarczym, co pozwala jego klientom na uzyskanie rzetelnych informacji o swoich kontrahentach i partnerach biznesowych. To kluczowe w procesie zawierania kontraktów i umów, aby uniknąć ryzyka nieuczciwych transakcji.

Dla firm Hubert Lewandowski oferuje również wsparcie w zakresie bezpieczeństwa. Przeprowadza weryfikację pracowników przed ich zatrudnieniem. Ponadto wykonuje badania antypodsłuchowe, co jest niezwykle istotne w środowisku biznesowym.

Jako detektyw dla osób prywatnych, Hubert zajmuje się różnymi sprawami osobistymi. W szczególności podejmuje się zadań w zakresie wykrywania podsłuchów i ukrytych kamer, zapewniając swoim klientom ochronę ich prywatności i bezpieczeństwa. Jego usługi obejmują także zabezpieczanie pomieszczeń przed podsłuchami, co jest istotne zarówno dla firm, jak i osób prywatnych, które pragną zachować poufność swoich rozmów i działań.

Hubert Lewandowski ma też doświadczenie w dziedzinie informatyki śledczej, które pozwala mu pozyskiwać dowody cyfrowe w złożonych sprawach.

Wreszcie, dbając o prywatność swoich klientów, Hubert oferuje profesjonalne sprawdzenie telefonów w celu wykrycia potencjalnych szpiegów. Jego podejście jest zawsze pełne dyskrecji i zaufania.

Hubert Lewandowski to detektyw, który jest gotów sprostać różnym potrzebom swoich klientów, niezależnie od tego, czy są przedsiębiorcami, czy osobami prywatnymi. Jego głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa i sukcesu swoim klientom, działając zawsze w pełnej dyskrecji. Skontaktuj się z nim już dziś, aby omówić swoje potrzeby i rozpocząć działania na rzecz swojego bezpieczeństwa i interesów.

Artykuły

Usługi detektywistyczne dla firm oferowane przez Biuro Detektywistyczne Hubert Lewandowski
Usługi detektywistyczne dla firm oferowane przez Biuro Detektywistyczne Hubert Lewandowski
Biura detektywistyczne oferują usługi detektywistyczne dla pracodawców, takie jak badanie wiarygodności pracowników i kontrahentów. Dowiedz się więcej.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Biuro Detektywistyczne Hubert Lewandowski

Biuro Detektywistyczne Hubert Lewandowski, Wola Przedborska

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Biuro Detektywistyczne Hubert Lewandowski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Tomasz K
Tomasz K
5.0
17.09.2023
Bardzo konkretny detektyw, profesjonalne podejście do klienta.W mojej sprawie otrzymałem na sam koniec ciekawe materiały, zapewniono mi też pomoc prawną zarówno na etapie pracy detektywa, jak i po wszystkim, kiedy potrzebowałem opracowanie pozwu rozwodowego.Szczerze polecam