przyjazna Restauracje - kuchnia polska, Bistro Nabogato Grażyna Piotrowicz, Kielce

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9590897029

O firmie

Bistro Nabogato to lokal gastronomiczny, który prowadzimy w Kielcach. Właścicielką działalności jest Grażyna Piotrowicz. Działamy w branży od kilku lat, serwując smaczne dania, które przygotowujemy z naturalnych składników.

Oferta

W naszym menu można znaleźć głównie dania tradycyjnej polskiej kuchni, ale nie tylko. Zapewniamy spory wybór, aby każdy znalazł u nas coś dla siebie, a do tego sycące porcje w przystępnych cenach. Możesz je zamówić i zjeść na miejscu, ale również zamówić na wynos z odbiorem własnym lub dostawą do domu.

W ofercie mamy:
  • śniadania,
  • obiady mięsne,
  • dania rybne,
  • posiłki wegetariańskie,
  • dania dla dzieci,
  • sałatki,
  • zupy,
  • przystawki.
Poza tym do każdego posiłku możesz wybrać napoje gazowane, wodę lub soki. Wybierając opcję posiłku na miejscu otrzymasz od nas również miłą obsługę.

Uzupełnieniem naszej oferty jest obsługa cateringowa imprez okolicznościowych, takich jak stypy, komunie, chrzciny czy wesela, imprez firmowych, szkoleń pracowniczych, bankietów i nie tylko. Przygotujemy i dostarczymy ciepłe potrawy, które zostały wybrane przez klienta. Chętnie pomagamy w zaplanowaniu ciekawego menu.

Zapraszamy do odwiedzenia Bistro Nabogato w Kielcach i skorzystania z naszej oferty!

Artykuły

Smaczne dania kuchni polskiej od Bistro Nabogato
Smaczne dania kuchni polskiej od Bistro Nabogato
Co warto wiedzieć na temat dań kuchni polskiej, które serwuje nam między innymi Bistro Nabogato? Dlaczego warto skosztować posiłków w tym właśnie miejscu?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Bistro Nabogato Grażyna Piotrowicz

Bistro Nabogato Grażyna Piotrowicz, Kielce

Opinie (0)

Opinie o firmie Bistro Nabogato Grażyna Piotrowicz


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.