Biuro rachunkowe na wysokim poziomie
Biuro rachunkowe na wysokim poziomie, Bilans Ewa Mańkowska, Pruszków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5342369774
REGON: 142970292

O firmie

Siedziba biura rachunkowego Bilans zlokalizowana jest w Pruszkowie, na terenie województwa mazowieckiego. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla firm. Właścicielem jest Ewa Mańkowska.

Oferta

Prowadzimy biuro rachunkowe Bilans z Pruszkowa, które zajmie się wszelkimi formalnościami oraz dokumentami związanymi z działalnością gospodarczą.

W naszej firmie zatrudnieni są wykwalifikowani pracownicy, którzy profesjonalnie obsłużą każdego klienta. Oferujemy pomoc związaną z podatkami i rachunkowością. Mamy spore umiejętności oraz doświadczenie, to wyróżnia nasze biuro rachunkowe.

Do tej pory współpracowaliśmy z wieloma firmami oraz przedsiębiorstwami. Naszym celem jest spełnienie wszelkich oczekiwań klienta.

Do naszych głównych zadań należy prowadzenie ksiąg rachunkowych. Nasza obsługa finansowa obejmuje także rozliczenia podatku dochodowego. Prowadzimy księgi handlowe oraz obsługujemy podatki VAT.

Realizujemy zlecenia dotyczące wyprowadzeniu zaległości podatkowych i ZUS. Reprezentujemy naszych klientów w urzędach skarbowych. Świadczymy usługi księgowe dla takich firm jak apteki, sklepy spożywcze, czy salony fryzjerskie. Próbujemy znaleźć najlepsze rozwiązania dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej.

Proponujemy obsługę kadrowo-płacową. Jesteśmy w stanie zadbać o każdy detal współpracy. Aby zadbać o pełną wygodę naszych klientów, dojeżdżamy do klienta po odbiór dokumentów.

Nasi pracownicy to osoby zaangażowane oraz doświadczone. W branży rachunkowości działamy wiele lat, co z pewnością pomaga nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nie ma dla nas problemu ze sprawnym i dokładnym sporządzeniem deklaracji podatkowych, czy wniosków.

Do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, a także indywidualnie analizując dany przypadek.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Bilans Ewa Mańkowska

Bilans Ewa Mańkowska, Pruszków

Opinie (1)

Opinie o firmie Bilans Ewa Mańkowska

Średnia ocen

5,0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
07.09.2015
bardzo profesjonalna obsługa,wszystko bez zarzutu,polecam