Dodatkowe dane

Rok założenia:
2004

Polecane oferty

Nasz ośrodek wczasowy Katani oferuje Państwu różnorodną ofertę noclegową nad polskim morzem. Państw...
Dworek Jamneński położony jest w malowniczej okolicy, w pobliżu szerokiej plaży. To idealne miejsce...
Ogromnym atutem ośrodka Mewa jest jego lokalizacja, gdyż znajduje się bardzo blisko plaży. Oferujem...
Oleńka jest to nowoczesny ośrodek wczasowy w Sarbinowie. Posiadamy drewniane, sześcioosobowe domki ...

O firmie

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Darłowo w województwie zachodniopomorskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 2004. Przedsiębiorstwo znajduje się na Bosmańska 42. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 76-153 Darłowo. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 54.43038N, 16.37514E. Zapraszamy Państwa do kontaktu również poprzez adres e-mail: info@wczasy-w-darlowie.pl. "Bianca. Dom wypoczynkowy" to firma działająca w branży Domy wypoczynkowe, pensjonaty i schroniska.

"Bianca. Dom wypoczynkowy" zapewnia swoim Gościom przyjemne i stylowo urządzone pokoje spełniające indywidualne wymagania oraz oferuje dobrą ofertę z zakresu usług gastronomicznych. Atrakcje turystyczne i krajoznawcze jakie oferuje turystom okolica stanowi o dodatkowych walorach wypoczynku oraz czasu spędzanego w miejscowości Darłowo.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 94 314 52 38.

Kontakt

Kontakt Bianca. Dom wypoczynkowy

Bianca. Dom wypoczynkowy, Darłowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Bianca. Dom wypoczynkowy