przyjazna Komputery - naprawa, Bestronic Bogusz Bartkowiak, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7822157381
REGON: 301727344
Rok założenia:
2011

O firmie

W Bestronic oferujemy usługi związane z naprawą sprzętu elektronicznego oraz sterowników przemysłowych. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu, a właścicielem jest Bogusz Bartkowiak. Zapraszamy do przeczytania oferty.

Oferta

W Bestronic zajmujemy się serwisowaniem sprzętu elektronicznego od 2011 roku. Naprawiamy zarówno piloty od telewizorów, jak i sterowniki przemysłowe. Możemy Państwu zaproponować bezpłatną diagnozę, gwarantujemy solidne oraz szybkie wykonanie zlecenia. Instalujemy również oprogramowanie, na przykład systemy zabezpieczeń czy systemy operacyjne.

Usuniemy usterki ze sprzętów takich jak:

 • laptopy,
 • komputery stacjonarne,
 • konsole,
 • tablety,
 • telewizory,
 • sterowniki PLC,
 • piloty samochodowe,
 • radia samochodowe.

Dodatkowo dołożymy wszelkich starań w celu rozwiązania problemów z płytami głównymi, dyskami twardymi czy matrycami. Prowadzimy serwis pogwarancyjny laptopów wszystkich marek.

W razie jakichkolwiek usterek ze sprzętem elektronicznym serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy również do sprawdzenia szczegółów oferty, która znajduje się na naszej stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Bestronic Bogusz Bartkowiak

Bestronic Bogusz Bartkowiak, Poznań

Aktualności

 • naprawa laptopów

  19.06.2024

  Czy wiesz, że Bestronic w Poznaniu to jedno z najlepszych miejsc, gdzie możesz naprawić swój laptop? Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi naszych specjalistów, jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować problem i zaproponować optymalne rozwiązanie, niezależnie od marki czy modelu Twojego urządzenia. Nasza oferta obejmuje między innymi wymianę matryc, naprawę układów zasilania, czyszczenie układów chłodzenia, a także odzyskiwanie danych z dysków twardych. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby umówić się na wizytę i przekonać się na własne oczy, jak szybko i sprawnie przywrócimy Twojemu laptopowi pełną funkcjonalność.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Bestronic Bogusz Bartkowiak


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.