Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1180039658
REGON: 010321558
Rok założenia:
1993
Branża:

Polecane oferty

Warszawa, Wólczyńska 133 lok. 440
Specjalizujemy się w sprzedaży opakowań przeznaczonych dla branż: kosmetycznej, spożywczej, a także...
Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w branży. Specjalizujemy się w produkcji naczyń jednorazowy...
Ożarów Mazowiecki, Poznańska 129 lok. 133
Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie profesjonalnego przetwórstwa tworzyw sztucznych. Specjalizu...
Opakowanie ma nie tylko chronić produkt, ale też zainteresować klienta i skłonić go do zakupu. Este...

O firmie

Nasza firma Beradex zlokalizowana jest w Mościskach, na terenie województwa mazowieckiego. Od wielu lat prowadzimy prężną działalność. Zdobyliśmy już zaufanie klientów i stabilną pozycję na rynku. Właścicielem jest Dariusz Sielski.

Oferta

Nasza firma zajmuje się zaopatrzeniem klientów we wszelkiego rodzaju opakowania, które świetnie sprawdzą się w wielu branżach. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy i przedsiębiorstwa.

Przygotowaliśmy ofertę z zakresu opakowań foliowych. Dysponujemy reklamówkami o różnej wielkości oraz kolorze. Proponujemy zastosowanie wytrzymałych worków oraz woreczków, wśród nich oferujemy HDPE śniadaniowe, które posiadają atesty do przechowywania żywności lub PP do zgrzewania. Oferujemy woreczki strunowe do przechowywania drobnych elementów. W asortymencie posiadamy worki na odpady.

Proponujemy zakup folii strech w rolce. Gwarantujemy, że świetnie sprawdzą się do pakowania paczek czy palet. Mają wysoką rozciągliwość oraz przezroczystość.

Prowadzimy sprzedaż materiałów aluminiowych oraz folii PVC i bąbelkowych. Wszystkie produkty występują w wielu szerokościach i długościach.

Wśród opakowań papierowych przygotowaliśmy ofertę obejmującą szereg kartonów wysyłkowych. Pudełka nadają się do archiwizacji czy przeprowadzek. Proponujemy zastosowanie torebek, które mogą służyć jako miejsce przechowywania materiałów sypkich oraz innych, spożywczych. Mamy w asortymencie specjalne torby ekologiczne białe oraz brązowe.

Mamy szeroki wybór papieru pakowego oraz tacek. Nasza oferta opakowań gastronomicznych obejmuje także pudełka na ciastka, tor i inne wyroby cukiernicze.

Dysponujemy opakowaniami plastikowymi, okrągłymi i prostokątnymi. Oferujemy opakowania styropianowe do przechowywania obiadów, w tym także w stanie płynnym.

Proponujemy także tacki styropianowe.

Dbamy o najwyższą jakość produktów. W dodatku na bieżąco poszerzamy ofertę o nowości. Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz pomoc w wyborze odpowiednich produktów.

Zaopatrujemy sieci handlowe w wysokiej jakości opakowania. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo transakcji wykonywanych na naszej stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Beradex. D. Sielski

Beradex. D. Sielski, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Beradex. D. Sielski