Usługi rachunkowo-księgowe
Usługi rachunkowo-księgowe, Bemix, Błonie

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1181887851
REGON: 146687423
Rok założenia:
1990

O firmie

Bemix to biuro rachunkowe zlokalizowane w Błoniu, w województwie mazowieckim. Księgowością zajmujemy się z powodzeniem od 1990 roku. Właścicielem biura jest Piotr Kołodziejczak.

Certyfikaty i dyplomy

Posiadamy certyfikat Ministra Finansów nr 1526/96 w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz certyfikat doradcy podatkowego nr 05878.

Oferta

Zajmujemy się świadczeniem usług księgowych i rachunkowych dla małych i średnich podmiotów gospodarczych. Zapewniamy im kompleksową obsługę księgową w zakresie prowadzenia ewidencji VAT i zapisów w księdze przychodów i rozchodów. Specjalizujemy się w prowadzeniu ewidencji ryczałtu zewidencjonowanego, ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych. Chętnie podejmujemy się także prowadzenia ewidencji wyposażenia i sporządzania miesięcznych deklaracji podatkowych, wraz z ich przesyłaniem do Urzędu Skarbowego. Pomagamy również w sporządzaniu rocznych rozliczeń podatkowych PIT.

Obsługiwani przez nas przedsiębiorcy mogą liczyć na profesjonalną obsługą związaną ze sprawami kadrowo-płacowymi. Zajmujemy się przede wszystkim naliczaniem wynagrodzeń i sporządzaniem umów o pracę. W zakresie naszych kompetencji znajduje się prowadzenie ewidencji wynagrodzeń i sporządzanie deklaracji US i ZUS. Osobom fizycznym oferujemy pomocy w sporządzaniu deklaracji podatkowych.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Bemix

Bemix, Błonie

Opinie (0)

Opinie o firmie Bemix