Kompleksowe usługi kadrowo-płacowe
Kompleksowe usługi kadrowo-płacowe, Bemix, Błonie

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1181887851
REGON: 146687423
Rok założenia:
1990

O firmie

Biuro Bemix mieści się w Błoniu, w województwie mazowieckim. Specjalnością firmy należącej do Piotra Kołodziejczaka jest obsługa rachunkowo-kadrowa firm. Biuro posiada w tym zakresie ogromne doświadczenie, ponieważ na rynku działa od 1990 roku.

Certyfikaty i dyplomy

Posiadamy certyfikat Ministra Finansów nr 1526/96 w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz certyfikat doradcy podatkowego nr 05878.

Oferta

Od początku działalności biura Bemix skupiamy się na odciążeniu właścicieli i pracowników małych oraz średnich firm. Dziedzina w której proponujemy swoje usługi to rachunkowość. Posiadamy niezbędne uprawnienia i doświadczenie, dzięki czemu żadne zlecenie nie jest dla nas problemem. Gwarantujemy indywidualne podejście, dotrzymywanie terminów i zachowanie poufności powierzonych nam danych.

Zajmujemy się przede wszystkim różnymi przejawami księgowości w tym prowadzeniem rozmaitych ewidencji. Nasze usługi w tym zakresie to:
  • prowadzenie ewidencji VAT
  • prowadzenie ewidencji ryczałtu ewidencjonowanego
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • prowadzenie ewidencji wyposażenia
Ponadto w Bemixie prowadzimy zapisy w księgach przychodów i rozchodów oraz sporządzamy comiesięczne zeznania podatkowe i zeznania roczne. Oferujemy także usługi dotyczące kwestii kadrowo-płacowych. Na zlecenie klientów naliczamy należne wynagrodzenie i rozliczamy pracowników z Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Nie wyczerpuje to naszej oferty obejmującej również:
  • sporządzenie informacji rocznych dla pracowników
  • sporządzanie umów o pracę
  • sporządzenie świadectw pracy
Dodatkowo pomagamy osobom fizycznym w rozliczeniach podatkowych.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu z Bemixem i skorzystania z naszych usług.

Kontakt

Kontakt Bemix

Bemix, Błonie

Opinie (0)

Opinie o firmie Bemix