Pełna pomoc w zakresie ochrony patentowej
Pełna pomoc w zakresie ochrony patentowej, Bellepat Kancelaria prawno – patentowa Izabela Szychulska – Hawranek, Przemyśl

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 15:30
Wt.
08:00 - 15:30
Śr.
08:00 - 15:30
Cz.
08:00 - 15:30
Pt.
08:00 - 15:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7952071672
REGON: 180350536
Dodatkowe kontakty:

16 675 02 87

608 503 081

Rok założenia:
2008

O firmie

Bellepat to kancelaria prawno-patentowa mieszcząca się w Przemyślu, w województwie podkarpackim. Do klientów kancelarii należą przede wszystkim osoby fizyczne oraz właściciele przedsiębiorstw. Biuro należy do Izabeli Szychulskiej-Hawranekabsolwentki Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, rzeczniczki patentowej z wieloletnim doświadczeniem.


Oferta

Ochrona własności intelektualnej i przemysłowej to niezwykle istotne zagadnienie dla właścicieli wynalazków, dzieł i wzorów. Najskuteczniejszym sposobem na zadbanie o nie jest skorzystanie z oferty kancelarii Bellepat. Biuro działa w mieście od 2008 roku i od samego początku świadczy kompleksowe usług z zakresu ochrony patentowej. Klienci mogą liczyć ze trony rzecznika patentowego na indywidualne traktowanie każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i zaangażowanie w pozytywne rozwiązanie nawet najtrudniejszej sprawy. Europejski rzecznik patentowy do którego należy kancelaria udziela fachowych porad prawnych, a także sporządza niezbędną dokumentację patentową. Dba również o interesy klientów podczas sporów sądowych i przez takimi instytucjami jak Urząd Patentowy RP oraz Europejski Urząd Patentowy.

Oferta kancelarii Bellepat obejmuje między innymi badania patentowe, zwane inaczej badaniami zdolności patentowej wynalazków, wzorów użytkowych, wzorów przemysłowych i znaków towarowych. Badania mogą również dotyczyć czystości patentowej artykułów i technologi oraz stanu technologii. Inne usługi realizowane przez biuro to przygotowywanie dokumentów takich jak:
  • dokumentacja patentowa wynalazków
  • dokumentacja patentowa wzorów użytkowych
  • dokumentacja patentowa wzorów przemysłowych
  • dokumentacja patentowa znaków towarowych
Rzecznik patentowy zajmuje się także zgłaszaniem patentów w do polskiego i europejskiego urzędu patentowego oraz nadzoruje terminy opłat patentowych. Nie wyczerpuje to oczywiście puli usług na które mogą liczyć klienci, ponieważ prawnik zajmuje się wydawaniem opinii i sporządzaniem ekspertyz, wyceną wynalazków i praw niematerialnych, a także sporządzaniem umów zarządzania wynalazkami, wzorami użytkowymi i innymi wartościami.

Uzupełnieniem oferty jest tłumaczenie z jeżyka angielskiego na język polski i z języka polskiego na angielski tekstów prawnych, biznesowych oraz technicznych.

Więcej informacji dotyczących działalności kancelarii prawno-patentowej Bellepat znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Bellepat Kancelaria prawno – patentowa Izabela Szychulska – Hawranek

Bellepat Kancelaria prawno – patentowa Izabela Szychulska – Hawranek, Przemyśl

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Bellepat Kancelaria prawno – patentowa Izabela Szychulska – Hawranek