Kredyty dla klientów indywidualnych i firm
Kredyty dla klientów indywidualnych i firm, BBKL Biuro rachunkowe, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8991815433
Dodatkowe kontakty:

792 442 972

508 356 310

O firmie

Biuro rachunkowe BBKL mieści się we Wrocławiu. Firma, której właścicielem jest Maciej Wiewiórski specjalizuje się w usługach księgowych oraz doradztwie kredytowym. Działa na rynku od 1998 roku i udziela pomocy klientom indywidualnym oraz podmiotom gospodarczym.

Oferta

Jeśli szukają Państwo biura, które w kompleksowy sposób zajmie się prywatnymi lub firmowymi finansami, to najlepszym wyborem jest BBKL. Biuro działające na rynku od wielu lat zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dbanie o terminowe załatwianie spraw oraz pełne zaangażowanie w pomoc klientom. Oferta firmy obejmuje między innymi doradztwo i pośrednictwo w uzyskiwaniu kredytów oraz pożyczek. Są to kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, inwestycyjne, a także obrotowe, firmowe i leasingi. W przypadku kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych okres kredytowania może wynieść nawet 144 miesiące, a suma suma pożyczki sięgnąć do 200 tysięcy złotych przeznaczonych na dowolny cel.

Klienci, którzy nie posiadają zdolności kredytowej mogą skorzystać z innej formy uzyskania pieniędzy, jaką są pożyczki pozabankowe, nazywane inaczej chwilówkami. Udzielane są na maksymalnie 48 miesięcy, a ich wysokość wynosi do 25 tys. złotych bez zabezpieczenia i 45 tys. z zabezpieczeniem.

BBKL świadczy również usługi z zakresu rachunkowości. Pomaga prowadzić działalność gospodarczą i zajmuje się takimi zagadnieniami jak:
  • prowadzenie księgowości dla firm
  • obsługa kadrowa firm
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • prowadzenie ewidencji podatkowej
  • rozliczenia z ZUS
  • rozliczanie płacowe pracowników
Więcej informacji dotyczących działalności biura BBKL znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt BBKL Biuro rachunkowe

BBKL Biuro rachunkowe, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie BBKL Biuro rachunkowe