Nowoczesne metody nauczania języka angielskiego
Nowoczesne metody nauczania języka angielskiego, Baw Się Z Nami i Poznawaj Świat. Język Angielski. Małgorzata Folta, Jarosław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7921769041
REGON: 362385608
Rok założenia:
2015

O firmie

Nazywam się Małgorzata Folta i jestem doświadczonym nauczycielem języka angielskiego. Miejscem mojej działalności jest Jarosław, w województwie podkarpackim. Jako nauczyciel angielskiego mam ponad 20 letnie doświadczenie. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą.

Oferta

Swoje doświadczenie zdobywałam przez wiele lat, również zagranicą mieszkając w Nowym Jorku i Chicago. Podejmowałam tam pracę zarówno z dziećmi, jak i młodzieżą, czy dorosłymi. W Nowym Jorku wydałam też książkę dla dzieci: "The Park", która zachęcała do samodzielnego odkrywania w Central Parku, miejsc ciekawych, a niejednokrotnie magicznych. To sprawiło, że dobrze poznałam kulturę anglosaską oraz zdobyłam spore doświadczenie, jako nauczyciel angielskiego.

Moja oferta skierowana jest do wszystkich, którzy lubią język angielski. Prowadzę zajęcia z tego języka dla wszystkich grup wiekowych. Zawsze staram się, żeby moje lekcje nie były sztuczne i schematyczne, ale kreatywne i interesujące. Dzieci uczę poprzez liczne gry, zabawy i animacje. Zawsze staram się o zapewnienie miłej atmosfery. Cały czas śledzę moją branżę i wprowadzam innowacyjne metody nauczania. Razem z nauką języka przekazuję dzieciom również wiedzę na temat obsługi komputera.

Moja bieżąca oferta to:
  • zajęcia dla dzieci od 6 roku życia,
  • zajęcia indywidualne dla młodzieży i dorosłych metodą konwencjonalną,
  • zajęcia indywidualne dla młodzieży i dorosłych metodą Callana,
  • zajęcia z konwersacji,
  • zajęcia dla biznesmenów Business English.
Zajęcia dla dzieci prowadzę w małych grupach po 3-4 osoby. Zawsze dbam o indywidualne postępy każdego mojego ucznia. Organizuję również półkolonie wakacyjne.

W razie dalszych pytań zachęcam do kontaktu.

Serdecznie zapraszam!

Artykuły

Języki obce – nauka poprzez zabawę
Języki obce – nauka poprzez zabawę
Doświadczona nauczycielka języka angielskiego przygotowała dla wszystkich zainteresowanych zajęcia prowadzone w małych grupach i przyjaznej atmosferze.

Wideo

Kontakt

Kontakt Baw Się Z Nami i Poznawaj Świat. Język Angielski. Małgorzata Folta

Baw Się Z Nami i Poznawaj Świat. Język Angielski. Małgorzata Folta, Jarosław

Opinie (0)

Opinie o firmie Baw Się Z Nami i Poznawaj Świat. Język Angielski. Małgorzata Folta