Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7342838402

Polecane oferty

Wojtuś to niezwykły pensjonat, położony we wspaniałej, górskiej okolicy. Bukownia Tatrzańska to mie...
Wypoczynek w górach nigdy wcześniej nie był tak niesamowity, jak w naszym Aparthotelu Pod Nosalem. ...
Pragniemy Państwu zaoferować kompletną bazę noclegową w jednym z najpiękniejszych miast w kraju - K...
Prowadzimy bazę noclegową w jednym z najpiękniejszych miast w naszym kraju. Proponujemy pokoje o wy...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Baśka" widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 7342838402.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Krynica-Zdrój w województwie małopolskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Słoneczna 47. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 33-380 Krynica-Zdrój. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 49.4109922352941N, 20.958114E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: andrzejbaska@op.pl. "Baśka" to firma działająca w branży Domy wypoczynkowe, pensjonaty i schroniska.

"Baśka" w swojej ofercie udostępnia dostosowane do indywidualnych potrzeb pokoje jedno lub kilku osobowe, a także zapewnia szeroki wachlarz potraw z kuchni regionalnej. Oferowane przez okolicę niezwykłe walory krajobrazowe i turystyczne sprawiają, iż wypoczynek w miejscowości Krynica-Zdrój jest przyjemnym, a równocześnie aktywnie spędzonym pobytem wypoczynkowym.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Dzwoniąc pod numer telefonu: 18 471 58 88 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Baśka

Baśka, Krynica-Zdrój

Opinie (0)

Opinie o firmie Baśka