Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8991018369
REGON: 932301556
Rok założenia:
1989
Branża:

O firmie

Nazywam się Andrzej Bandkowski i od wielu lat prowadzę pracownię autorską Bas. Siedziba znajduje się we Wrocławiu. Specjalizuję się w prowadzeniu kursów i szkoleń z zakresu złotnictwa.

Oferta

Specjalizuję się w projektowaniu i wytwarzaniu oryginalnej biżuterii. Od ponad dwudziestu lat prowadzę swoją działalność, przez ten czas nabyłem doświadczenie oraz zyskałem wielu Klientów. Usługi świadczę zawsze na wysokim poziomie. Od 1972 roku jestem członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków, a także Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych. Zajmuję się wykonywaniem takich przedmiotów jak:
  • insygnia rektorskie
  • medale
  • upominki firmowe
  • małe formy rzeźbiarskie
  • unikatowe obrączki ślubne
Dodatkowo prowadzę kursy i szkolenia złotnicze oraz jubilerskie. Zajęcia składają się z dwóch bloków, teoretycznego i praktycznego. W tym zakresie przybliżam techniki i technologie złotnicze, podstawy projektowania, a także zagadnienia z zakresu materiałoznawstwa złotniczego. Ponadto uczestnicy zapoznają się z odlewnictwem artystycznym, repusowaniem, grawerstwem i technikami emalierskimi. W swojej pracy wykorzystuję materiały wysokiej jakości, z których tworze oryginalne wyroby złotnicze. Zawsze szukam optymalnych rozwiązań, które zadowolą najbardziej wymagających Klientów.

Zapraszam do skorzystania z moich usług.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Bas Pracownia Autorska Andrzej Bandkowski

Bas Pracownia Autorska Andrzej Bandkowski, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Bas Pracownia Autorska Andrzej Bandkowski