Profesjonalna firma budowlana
Profesjonalna firma budowlana, Bartłomiej Radelski Budownictwo, Sucha Huta

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6040184297
REGON: 367227877
Rok założenia:
2017

O firmie

Bartłomiej Radelski swoją działalność rozpoczął w 2017 roku, natychmiast zdobywając uznanie wśród swoich klientów. Budownictwo to dziedzina, która w ostatnich latach rozwija się niezwykle dynamicznie. Idąc z duchem czasu, proponujemy Państwu najnowocześniejsze rozwiązania budowlane. Specjalizujemy się w budowie domów pod klucz. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Suchej Hucie, na terenie województwa pomorskiego. Zapraszamy!

Oferta

W ciągu ostatnich kilkunastu lat można zaobserwować znaczny wzrost zainteresowania budową domów poza granicami miasta. Młodzi ludzie coraz częściej decydują się na inwestycję związaną z budową domu, aniżeli zakup mieszkania. Dzięki temu budownictwo przeżywa prawdziwy renesans.

Budowa domów pod klucz to specjalność naszego przedsiębiorstwa. Jesteśmy gotowi podjąć się nawet najtrudniejszych wyzwań. Wyposażeni w nowoczesny sprzęt budowlany i doświadczoną ekipę oferujemy pełen zakres usług, bez których budowa domów jest niemożliwa.

Nasze realizacje wykonujemy na podstawie przedstawionego projektu i w porozumieniu z właścicielem. Nasza firma budowlana gwarantuje terminowość i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Budowa domu do stanu surowego to tylko część oferty firmy Bartłomieja Radelskiego.

Dodatkowo proponujemy:
  • docieplenia domów,
  • prace elewacyjne,
  • prace murarskie,
  • roboty fundamentowe,
  • remonty domów.
Usługi remontowo-budowlane nie dotyczą jedynie domów jednorodzinnych. Z chęcią podejmujemy się remontów pomieszczeń użytkowych i wykonujemy remonty mieszkań. W zakresie naszych usług jest także obsługa i instalacja wszelkiego rodzaju instalacji.

Wykończenie mieszkań w naszym wykonaniu cechuje się niezwykłą dbałością o szczegóły i detale, które sprawiają, że nasi klienci są w pełni zadowoleni z usług firmy. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów. Materiały, których używamy w trakcie realizacji to sprawdzone i atestowane produkty znanych producentów materiałów budowlanych.

Zachęcamy do kontaktu.

Zakres działalności

Wideo

Kontakt

Kontakt Bartłomiej Radelski Budownictwo

Bartłomiej Radelski Budownictwo, Sucha Huta

Opinie (1)

Opinie o firmie Bartłomiej Radelski Budownictwo

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Wojtek
Wojtek
5.0
15.05.2019
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Atrakcyjne ceny, krótki termin realizacji. Polecam!