Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7542540179
Branża:

Polecane oferty

Posiadamy dwudziestoczteroletnie doświadczenie w prowadzeniu hotelu i restauracji. Przez ten czas z...
Dąbrówka Łubniańska, Szkolna 24
Freedoor jest położony w malowniczej i spokojnej okolicy. Zieleń drzew, czyste powietrze i piękne w...
Wrocław, Irysowa 1-3
Pragniemy Państwu zaoferować nocleg w jednym z naszych luksusowych pokoi i ekskluzywnych apartament...
Łaziska Górne, św. Jana Pawła II 10b
Nasz hotel jest miejscem, w którym mogą Państwo zorganizować przeróżne imprezy okolicznościowe. Bog...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Bartek. Hotel." widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 7542540179.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Opole w województwie opolskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Wielkopolska 12 lok. 1. Korespondencyjny kod pocztowy to: 45-309 Opole. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 50.66922N, 17.95781E. Branża, w której specjalizuje się firma "Bartek. Hotel." to Hotele.

"Bartek. Hotel." oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Opole jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 500 217 399 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Bartek. Hotel.

Bartek. Hotel., Opole

Opinie (0)

Opinie o firmie Bartek. Hotel.