Oferuję tłumaczenia specjalistyczne
Oferuję tłumaczenia specjalistyczne, Barbara Smolik Tłumacz Przysięgły, Gliwice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6311107795
REGON: 363189045

O firmie

Nazywam się Barbara Smolik i specjalizuję się w usługach translatorskich. Działalność rozpoczęłam w 2015 roku. Prowadzę biuro, którego siedziba zlokalizowana jest w Gliwicach, na terenie województwa śląskiego. Mam wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje. Zapewniam pełen profesjonalizm.

Oferta

Mogę Państwu zaproponować tłumaczenia uwierzytelnione oraz zwykłe z języka angielskiego. Podejmę się przekładu standardowych druków i dokumentów specjalistycznych. W mojej ofercie można znaleźć zarówno tłumaczenia pisemne, jak i ustne.

Oferuję weryfikację tłumaczeń wykonanych przez innego tłumacza. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy tłumaczenie dokumentów ekonomicznych, handlowych, technicznych oraz medycznych. Ponadto proponuję przekład dyplomów, świadectw, aktów USC, dokumentów samochodowych, zaświadczeń izby lekarskiej, aktów notarialnych i innych dokumentów.

Zapewniam zgodność tłumaczeń z oryginałem. Świadczę profesjonalne usługi w konkurencyjnych cenach. Ekspresowo i na najwyższym poziomie – tak tłumaczyć można jedynie, gdy ma się rzetelną wiedzę i ogromne doświadczenie. Gwarantuję rzetelność i terminowość, jak również poufność. Na mojej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje.

Zapraszam do mojego biura.

Kontakt

Kontakt Barbara Smolik Tłumacz Przysięgły

Barbara Smolik Tłumacz Przysięgły, Gliwice

Opinie (0)

Opinie o firmie Barbara Smolik Tłumacz Przysięgły