Modne fryzury dla kobiet i mężczyzn
Modne fryzury dla kobiet i mężczyzn, Barbara Pradziad Salon Fryzjerski Basia, Bukowina Tatrzańska

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7361646804
REGON: 364794239
Rok założenia:
2016

O firmie

Salon fryzjerski Basia jest prowadzony przez Barbarę Pradziad i znajduje się w Bukowinie Tatrzańskiej, w województwie małopolskim. Oferujemy Państwu strzyżenie damskie i męskie dostosowane do waszych potrzeb i obowiązujących trendów. Zapraszamy.

Oferta

Świadczymy usługi fryzjerskie na najwyższym poziomie. Doświadczenie oraz pasja pozwalają nam wkładać serce w naszą pracę każdego dnia. W Salonie Fryzjerskim Barbara strzyżemy Klientów według ich upodobań. Możemy doradzić jaka fryzura jest modna w tym sezonie lub jaki styl byłby odpowiedni do danego rodzaju twarzy i aparycji. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i umiejętności. Korzystamy z kosmetyków znanych marek, które są bezpieczne dla skóry. Panie zapraszamy na usługi takie jak sombre, ombre lub balayage, natomiast Panów na modne i niebanalne wykonanie fryzur męskich.

W naszej ofercie można znaleźć także:
  • upięcia weselne,
  • koki,
  • farbowanie,
  • dekoloryzacje,
  • modne upięcia.
Przygotowujemy fryzury weselne z ogromną starannością. Wiemy, że jest to jeden z najważniejszych dni dla Panny Młodej, dlatego staramy się, aby fryzura odpowiadała jej oczekiwaniom oraz utrzymała się przez całą imprezę. Starannie dobieramy dodatki i wykonujemy próbne czesanie.

Zapraszamy do naszego Salonu Fryzjerskiego Basia w Bukowinie Tatrzańskiej.


Artykuły

Najmodniejsze fryzury ślubne sezonu 2019
Najmodniejsze fryzury ślubne sezonu 2019
Efektowna i elegancka fryzura to bardzo ważny element wyglądu panny młodej. Mamy dla Ciebie kilka interesujących propozycji najmodniejszych fryzur ślubnych.

Wideo

Kontakt

Kontakt Barbara Pradziad Salon Fryzjerski Basia

Barbara Pradziad Salon Fryzjerski Basia, Bukowina Tatrzańska

Opinie (1)

Opinie o firmie Barbara Pradziad Salon Fryzjerski Basia

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ewa
Ewa
5.0
12.07.2019
Fryzjerka wykonała dla mnie wspaniałą fryzurę ślubną, którą byłam zachwycona. Podkreśliła moją długą szyję i nadała mi elegancji. Polecam.