Projekty graficzne ulotek, plakatów itp.
Projekty graficzne ulotek, plakatów itp., Barbara Gniazdowska-BG Design Studio graficzne, Projektowanie graficzne, Grafik Komputery, Obróbka sesji fotograficznej, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7151522059
Rok założenia:
2020

O firmie

Nazywam się Barbara Gniazdowska i jestem grafikiem komputerowym. Od dwudziestu lat świadczę usługi graficzne. Prowadzę własne studio BG Design. Znaleźć mnie można w Warszawie.

Oferta

Wiem, jak ważna jest oprawa graficzna. Obecnie, żeby wyróżnić się na rynku, trzeba pokazać jakość oraz ciekawy pomysł. Z racji tego, że zajmuję się głównie grafiką reklam i materiałów reklamowych Klienci mogą liczyć na moją kreatywność. Mam solidne kwalifikacje, gdyż jestem absolwentką PLSP w Nałęczowie oraz Studia Sztuki w Warszawie. Działam głównie w Warszawie, lecz dzięki usługom on-line jestem dostępna dla Klientów z całej Polski.

W ofercie przygotowałam projekty identyfikacji wizualnej. Zaliczam do tego:
  • logo przez wizytówki,
  • stopki mailowe,
  • grafiki na gadżety,
  • papier firmowy z opracowaną księgą znaku.
Wykonuję także ulotki, broszury, plakaty. Specjalizuję się też w grafice do publikacji w internecie, między innymi w reklamach Google Ads. Dodatkowo przygotowuję projekty zaproszeń.

Dużą częścią mojej działalności jest retusz starych fotografii. Trudnię się także obróbką sesji fotograficznych. Uzupełnieniem oferty jest skanowanie materiałów refleksyjnych i negatywowych.

Grafika i sztuka to moja wielka pasja. Od wielu czerpię radość z możliwości współpracy z ikonami polskiej i światowej fotografii. Pochwali się mogą również wystawami fotograficznymi.

Zapraszam do skorzystania z oferty - BG Design

Artykuły

Studio graficzne BG DESIGN: Jak stworzyć interesującą broszurę?
Studio graficzne BG DESIGN: Jak stworzyć interesującą broszurę?
Chcesz stworzyć broszurę, która nie tylko będzie zawierała ważne informacje o firmie, ale też przyciągnie uwagę niesamowitą grafiką? Pomożemy Ci – klikaj!
Kto zajmuje się obróbką graficzną zdjęć i dlaczego warto ją robić? Zleć to zadanie profesjonalistom ze Studia Graficznego BG Design!
Kto zajmuje się obróbką graficzną zdjęć i dlaczego warto ją robić? Zleć to zadanie profesjonalistom ze Studia Graficznego BG Design!
Jak uzyskać idealne zdjęcia, które spodobają się większości? Oddaje je fachowcom ze Studia Graficznego BG Design, którzy dokonają specjalnej obróbki graficznej

Wideo

Kontakt

Kontakt Barbara Gniazdowska-BG Design Studio graficzne, Projektowanie graficzne, Grafik Komputery, Obróbka sesji fotograficznej

Barbara Gniazdowska-BG Design Studio graficzne, Projektowanie graficzne, Grafik Komputery, Obróbka sesji fotograficznej, Warszawa

Opinie (7)

Opinie o firmie Barbara Gniazdowska-BG Design Studio graficzne, Projektowanie graficzne, Grafik Komputery, Obróbka sesji fotograficznej


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Bolek
Bolek
5.0
30.05.2022
Profesjonalny retusz zdjęć. Jestem bardzo zadowolony z efektu. Szczerze polecam panią Barbarę.
Tycjan
Tycjan
5.0
26.03.2022
Super! W końcu mam porządną reklamę na samochodzie. Jest dobrze widoczna.
Iga
Iga
5.0
05.01.2022
Zamówiliśmy zaproszenia na ślub. Są rewelacyjne. Warto było w nie zainwestować.
Czarek
Czarek
5.0
16.11.2021
Polecam te projekty. Lepsze już chyba być nie mogą. Plakaty dobrze się prezentują.
Monia
Monia
5.0
22.09.2021
Wizytówki, jakie tu zamówiliśmy wyszły piękne. Naprawdę dobrze odzwierciedlają naszą ofertę.
Aśka
Aśka
4.0
26.07.2021
Mam zaufanie do tej pani grafik. Doskonale orientuje się w obecnych trendach i dobrze mi się z nią współpracuje. Zawsze wie, co zrobić, by projekt był oryginalny.
Hania
Hania
4.0
09.05.2021
Świetnie, że są na rynku tacy specjaliści. Zdjęcia mojej babci były już w kiepskim stanie i oddałam je do retuszu. Teraz są jak nowe i był to fajny prezent dla babci.