Profesjonalne dobranie okularów
Profesjonalne dobranie okularów, Barbara Brzoza Specjalista Chorób Oczu, Tarnowskie Góry

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6451112968
REGON: 273330705
Rok założenia:
1997

O firmie

Nazywam się Barbara Brzoza i jestem specjalistką chorób oczu. Od 1997 roku prowadzę własną Specjalistyczną Praktykę Lekarską. Swoją działalność prowadzę w Tarnowskich Górach, na terenie województwa śląskiego.

Oferta

Od ponad 20 lat dbam o zdrowie oczu moich pacjentów, co jest podstawowym celem mojej pracy. Zapewniam miłą atmosferę i poczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu przyjmuję zarówno dorosłych, jak i dzieci. Głównym profilem mojej działalności są kompleksowe usługi dotyczące profilaktyki zdrowotnej oraz leczenia chorób oczu.

Zajmuję się przede wszystkim diagnozowaniem i leczeniem schorzeń, takich jak:
  • jaskra,
  • zaćma,
  • astygmatyzm,
  • nadwzroczność.
Do moich obowiązków należą również kompleksowe badania okulistyczne, badania ostrości wzroku, przedniego odcinka oka, dna oka czy badania ciśnienia w gałce ocznej. Prowadzę specjalistyczną pierwszą pomoc w urazach i usuwam ciała obce z narządu wzroku.

Przeprowadzam podstawowe badania wzroku, pozwalające na dobranie odpowiednich okularów korekcyjnych, okularów przeciwsłonecznych oraz soczewek, co znacząco wpływa na jakość pracy, nauki, a także dobre samopoczucie.

Dysponuję specjalistyczną aparaturą, dzięki czemu wszystkie badania wykonuję na miejscu, co pozwala od razu omówić przebieg leczenia i je wdrożyć.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Marki i specjalizacje

W moim gabinecie przeprowadzam podstawowe badania wzroku, pozwalające na dobranie odpowiednich okularów korekcyjnych, okularów przeciwsłonecznych oraz soczewek. Prawidłowe widzenie wpływa na jakość naszej pracy, nauki oraz na dobre samopoczucie.

Artykuły

Na czym polega profesjonalne badanie okulistyczne?
Na czym polega profesjonalne badanie okulistyczne?
Badanie okulistyczne sprawdza ostrość wzroku, dno oka, ciśnienie oka, refrakcję, pole widzenia. Badanie pomaga rozpoznać choroby na wczesnym etapie rozwoju.

Wideo

Kontakt

Kontakt Barbara Brzoza Specjalista Chorób Oczu

Barbara Brzoza Specjalista Chorób Oczu, Tarnowskie Góry

Opinie (5)

Opinie o firmie Barbara Brzoza Specjalista Chorób Oczu

Średnia ocen

4.6

Opinie użytkowników

Romek
Romek
5.0
14.03.2020
Nie mam żadnych zastrzeżeń, szybka diagnoza i leczenie.
Jędrzej
Jędrzej
5.0
06.01.2020
Jestem zadowolony, Pani Barbara Brzoza dobrała mi bardzo wygodne soczewki.
Iwona
Iwona
4.0
12.11.2019
Widać lata doświadczenia w pracy z dziećmi, wszystko cierpliwie tłumaczy, jest miła i serdeczna, lecz rzeczowa i dba o szczegóły, bada bardzo dokładnie.
Mariusz
Mariusz
4.0
23.09.2019
Fantastyczna specjalistka. Bardzo cierpliwa i rzeczowa. Wszystko dokładnie tłumaczy i wyczerpująco odpowiada na nurtujące pytanie. Dobrze mnie zdiagnozowała i przeszła od razu do leczenia.
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
05.08.2019
Dokładność i najwyższy profesjonalizm to zaleta Pani Barbary Brzozy. Można docenić po wizytach u innych okulistów Polecam
Tagi