Szeroki wybór łóżek rehabilitacyjnych
Szeroki wybór łóżek rehabilitacyjnych, Bammed - Wypożyczalnia Łóżek Rehabilitacyjnych, Wyry

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6351781693
REGON: 362405009
Rok założenia:
2015

O firmie

Siedziba firmy Bammed znajduje się w Wyrach, w powiecie mikołowskim, w województwie śląskim. Działa ona od 2015 roku, zajmując się wynajmem łóżek rehabilitacyjnych.

Oferta

Zajmuję się wynajmem i sprzedażą łóżek rehabilitacyjnych. Zapewniam fachową pomoc w załatwieniu formalności związanych z kupnem nowego materaca przeciwodleżynowego i wózków inwalidzkich na wniosek NFZ. Klienci mogą liczyć z mojej strony również na szybki transport.

W ofercie mam łóżka, które doskonale sprawdzają się w sytuacji, gdy opiekujemy się niepełnosprawnym albo chorym wymagającym stałej opieki. Znajdują one zastosowanie w mieszkaniach, domach opieki czy szpitalach. Łóżka rehabilitacyjne zwiększają komfort chorych i w znaczny sposób ułatwiają opiekunom ich codzienną pielęgnację. Ponadto posiadają one dodatkowe wyposażenie, w tym specjalne uchwyty do podnoszenia się, co pozwala osobom o mniejszej sprawności fizyczne na wygodniejszą i łatwiejszą zmianę pozycji albo wstanie z łóżka.

Dysponujemy modelami elektrycznymi i regulowanymi ręcznie, które pozwalają na szybką i łatwą regulację poszczególnych segmentów leża, co umożliwia bezproblemowe dopasowanie jego wysokości i kąta nachylenia do aktualnych potrzeb chorego. Do dodatkowych atutów mebla należy zaliczyć jego mobilność i wygląd, który nie przypomina wyglądu klasycznych szpitalnych łóżek. Zwiększa to niezwykle istotny w czasie leczenia komfort psychiczny osoby potrzebującej długotrwałej terapii.

Zapraszam do skorzystania z oferty firmy Bammed.

Artykuły

Wynajęcie sprzętu rehabilitacyjnego bywa bardzo korzystnym rozwiązaniem
Wynajęcie sprzętu rehabilitacyjnego bywa bardzo korzystnym rozwiązaniem
Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku, gdy pacjent musi leżeć całymi dniami. Sprawdź, co to dokładnie oznacza.
Odleżyny – występowanie.
Odleżyny – występowanie.
Sprzęt rehabilitacyjny jest niezbędny do przywrócenie zdrowia choremu. Materace i łóżka przeciwodleżynowe natomiast zabezpieczają przed bolesnymi ranami.

Wideo

Więcej informacji

  • Polub nas i bądź na bieżąco! zobacz

Kontakt

Kontakt Bammed - Wypożyczalnia Łóżek Rehabilitacyjnych

Bammed - Wypożyczalnia Łóżek Rehabilitacyjnych, Wyry

Opinie (10)

Opinie o firmie Bammed - Wypożyczalnia Łóżek Rehabilitacyjnych

Średnia ocen

4.6

Opinie użytkowników

westist
westist
5.0
09.09.2021
Profesjonalna obsługa, szybki transport, bardzo dobre łóżko. Dużo lepsze od poprzedniego, które zakupiłem. Jakość i wygląd łóżka zdecydowanie na plus.
klikklik
klikklik
4.0
07.07.2021
Łóżko jest bardzo wygodne, a dzięki dodatkowym funkcjom, zdecydowanie poprawił sprawność chorego taty. Bardzo polecam tą firmę.
Lidia
Lidia
4.0
05.05.2021
Zakupiłem łóżko rehabilitacyjne dla chorej mamy. Jest z niego bardzo zadowolona. Łóżko jest wygodniejsze niż poprzednie. Bardzo polecam.
Piotrek
Piotrek
4.0
09.03.2021
Łóżko rehabilitacyjne poprawia nie tylko komfort psychiczny ale też fizyczny. Bardzo pomaga w codziennej rehabilitacji i pielęgnacji pacjentów.
Juliusz
Juliusz
5.0
22.01.2021
Łóżko rehabilitacyjne wynajęte w atrakcyjnej cenie. Świetna firma, szybka dostawa. Polecam.
Zosia
Zosia
5.0
01.11.2020
Łóżko zakupione w atrakcyjnej cenie. Zapewniony szybki transport. Polecam
ssaq
ssaq
5.0
14.09.2020
Łóżko bardzo proste w obsłudze, wygodne. Serdecznie polecam.
Efekt
Efekt
5.0
02.07.2020
Łóżko rehabilitacyjne zdecydowanie odbiega wyglądem od szpitalnego, dzięki czemu zwiększa komfort psychiczny pacjenta. Posiada świetny, bardzo wygodny materac.
Sara
Sara
4.0
04.05.2020
Zakupiłem łóżko rehabilitacyjne dla taty, który zdecydowanie pomaga mu w rehabilitacji. Jest z niego bardzo zadowolony.
AniaWróbel
AniaWróbel
5.0
07.03.2020
Bardzo wygodne łóżko, zdecydowanie poprawia komfort. Zakupione w świetnej cenie.