Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6731790853
REGON: 361088558

Polecane oferty

Nasze biuro rachunkowe powstało trzynaście lat temu, jednak osoby tutaj zatrudnione posiadają ponad...
Audyt i Doradztwo Podatkowe świadczy usług z zakresu doradztwa finansowego i podatkowego. Zajmujemy...
Koszalin, Dzieci Wrzesińskich 19a lok. 9
Prowadzone przez nas biuro rachunkowe to gwarancja uporządkowanych finansów w każdej firmie. Dbamy ...
Głównym profilem mojej działalności jest pełna rachunkowość firm. Mogę Państwu zaproponować prowadz...

O firmie

Biuro rachunkowe prowadzone przez Daniela Bakalarza znajduje się w Koszalinie, w województwie zachodniopomorskim. Działalność prowadzimy od 2015 roku. Jesteśmy młodą, ale prężnie rozwijającą się firmą, której celem jest pełna satysfakcja klientów, co osiągamy dzięki wysokiej jakości świadczonych usług księgowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Biuro rachunkowe zarządzane przez Daniela Bakalarza to profesjonalny dostawca usług podatkowo-księgowych. Zajmujemy się prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów, karty podatkowej, ryczałtu, a także pełnej księgowości zgodnie z aktualnie obowiązującą ustawą o rachunkowości. Do naszych zadań należy obsługa kadrowo-płacowa, optymalizacja podatkowa, rozliczanie z ZUS i sporządzaniem deklaracji CIT, PIT, VAT. Oferta obejmuje też kompleksową obsługę doradczo-księgową, którą kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw.

Celem prowadzonego przez nas biura rachunkowego jest maksymalne odciążenie klientów od wszystkich spraw podatkowo-finansowych związanych z prowadzoną przez nich działalnością gospodarczą. Uzupełnienie oferty stanowią usługi doradczo-konsultingowe, w skład których wchodzi między innymi rozliczanie dotacji unijnych, pomoc podczas zakładania firmy, sporządzanie studiów wykonalności, biznesplanów i wniosków leasingowych, pożyczkowych oraz kredytowych.

Pomożemy dobrać optymalną konfigurację, zamontować albo zmodernizować sprzęt komputerowy do indywidualnych potrzeb klientów. Zapewniamy wsparcie w pozyskaniu funduszy pomocowych, także dotacji UE i środków z UP na podjęcie działalności gospodarczej. Ponieważ zatrudniamy wykwalifikowanych księgowych zawsze mogą być Państwo pewni, że będzie to usługa na najwyższym poziomie. Dodatkowo zapewniamy konkurencyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt Bakalarz Daniel. Biuro Rachunkowe

Bakalarz Daniel. Biuro Rachunkowe, Koszalin

Opinie (0)

Opinie o firmie Bakalarz Daniel. Biuro Rachunkowe