Urządzenia, które sprawdzą się w każdym biurze
Urządzenia, które sprawdzą się w każdym biurze, Bafra. Hurtownia opakowań, artykuły biurowe i papiernicze,folie, Piła

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 15:00
Wt.
08:00 - 15:00
Śr.
08:00 - 15:00
Cz.
08:00 - 15:00
Pt.
08:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7641008252
REGON: 570059641
Rok założenia:
1992

O firmie

Nieprzerwanie od 1992 roku zajmujemy się prowadzeniem przedsiębiorstwa Bafra. Działamy jako hurtownia opakowań, artykułów biurowych, papierniczych oraz urządzeń biurowych. Można znaleźć nas w Pile, na terenie województwa wielkopolskiego. Firmą zarządza Barbara Franczyk.

Oferta

Oprócz artykułów biurowych i papierniczych oferujemy również urządzenia biurowe najwyższej jakości. Nasze modele sprawdzą się w każdym biurze oraz pozwolą dobrze zniszczyć lub ochronić dokumenty. Zajmujemy się nie tylko ich sprzedawaniem, ale również produkowaniem.

Nasa oferta to:
  • bindownice,
  • niszczarki,
  • laminatory.
W każdym biurze powinna znaleźć się niszczarka. To właśnie ona pozwala na całkowite zniszczenie dokumentów czy innych ważnych notatek. Nasze urządzenia dokładnie przetną papier tak, by nie dało doczytać się treści w nich zawartych. Maszyny w krótkim czasie mogą zniszczyć wiele materiałów.

Warto także zaopatrzyć się w laminatory. Pozwalają one na całkowite zabezpieczenie ważnych papierów, co ochroni je przed procesem starzenia czy zalaniem albo przerwaniem. Folia dobrze ochroni kartkę i treści na niej umieszczone.

Do oprawy dokumentów przyda się też Państwu urządzenie do bindowania. Jego działanie związane jest z grzbietami. Niezwykle ważny jest wybór grzbietu oraz pojemność bindownicy. Najpopularniejsze modele poradzą sobie z 90 kartkami. Są też te bardziej profesjonalne, które pomieszczą 400 kartek.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z przedsiębiorstwem Bafra.

Kontakt

Kontakt Bafra. Hurtownia opakowań, artykuły biurowe i papiernicze,folie

Bafra. Hurtownia opakowań, artykuły biurowe i papiernicze,folie, Piła

Opinie (1)

Opinie o firmie Bafra. Hurtownia opakowań, artykuły biurowe i papiernicze,folie

Średnia ocen

4,0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4,0
04.06.2014
Dobry producent, który wykonuje zlecenia naprawdę szybko. Korzystam z ich usług już dość długo i na razie jestem zadowolony. Polecam!