Dodatkowe dane

Polecane oferty

Warszawa, Powstańców Śląskich 106 lok. 3
Oferujemy profesjonalne leczenie zachowawcze. Istotna dla nas jest również profilaktyka stomatologi...
Ożarów Mazowiecki, Spacerowa 11
Mój gabinet wyposażony jest w sprzęt do diagnozowania i leczenia chorób zębów. Zdaję sobie sprawę, ...
Nieustannie pragniemy uświadamiać naszych pacjentów, iż o zęby należy dbać w każdym wieku, dlatego ...
Warszawa, Stefana Żeromskiego 1 lok. U9
W pracy stawiamy przede wszystkim na profilaktykę. Przeprowadzamy szereg zabiegów z jej zakresu, mi...

O firmie

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Stare Babice w województwie mazowieckim. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Hubala-Dobrzańskiego 62. Kod pocztowy do korespondencji to: 05-082 Stare Babice. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 52.2590337532114N, 20.8329573517949E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: gabinet@babicedental.pl. Przedsiębiorstwo "Babice Dental" działa od lat w branży Stomatolodzy.

Gabinet stomatologiczny stosuje znieczulenie, które pozwala na uniknięcie niepotrzebnego bólu, a co za tym idzie stresu. W zakresie usług gabinetu stomatologicznego znajduje się między innymi: profilaktyka stomatologiczna, stomatologia zachowawcza, endodoncja, chirurgia stomatologiczna, pedodoncja.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Dzwoniąc pod numer telefonu: 22 424 23 23 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Babice Dental

Babice Dental, Stare Babice

Opinie (0)

Opinie o firmie Babice Dental