Kompleksowe usługi celne oraz transportowe
Kompleksowe usługi celne oraz transportowe, B.S.M Polbod Sp. z o.o. Biuro spedycji międzynarodowej, Sosnowiec

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6340128073
REGON: 008436607
KRS: 0000058283

O firmie

Polbod to profesjonalne biuro spedycji międzynarodowej. Agencja działa w branży nieprzerwanie od 1989 roku. Nasza siedziba znajduje się w Sosnowcu, na terenie województwa śląskiego. Prowadzimy również magazyn w tym samym mieście i drugą Agencję Celną w Czechowicach-Dziedzicach.

Oferta

Przez lata działalności zdobyliśmy cenne doświadczenie, dzięki czemu realizujemy usługi na najwyższym poziomie. W Polbod zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników z zakresu spraw celnych. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz do firm. Przede wszystkim zajmujemy się reprezentowaniem klientów przed Urzędem Celnym. Zgłaszamy również towary do odprawy celnej oraz sporządzamy niezbędną dokumentację. Do zakresu naszej działalności należy też składanie zabezpieczeń i regulowanie zobowiązań w Urzędzie Celnym.

Ponadto przygotowujemy informacje celne i składamy towary pod dozór celny w magazynie celnym. Uzupełnieniem naszej oferty celnej jest wystawianie dokumentów T1 i T2 oraz sporządzanie deklaracji Intrastat.

Nasza firma kompleksowo zarządza magazynami celnymi oraz obsługuje przesyłki spedytorskie. Organizuje także dystrybucję w kraju. W naszych magazynach celnych i spedycyjnych składujemy towary oraz kompletujemy przesyłki. Dysponujemy ogrzewaną powierzchnią magazynową przeznaczoną do składowania materiałów ADR. Zajmujemy się także przeładunkami. Na każdym etapie współpracy dbamy o rzetelną realizację usług. Państwa zadowolenie jest wyznacznikiem naszej pracy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Odpowiemy na wszelkie Państwa pytania, dotyczące oferty Polbod. Więcej informacji można również znaleźć na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt B.S.M Polbod Sp. z o.o. Biuro spedycji międzynarodowej

B.S.M Polbod Sp. z o.o. Biuro spedycji międzynarodowej, Sosnowiec

Opinie (0)

Opinie o firmie B.S.M Polbod Sp. z o.o. Biuro spedycji międzynarodowej