Opieka nad seniorami w Niemczech lub Szwajcarii
Opieka nad seniorami w Niemczech lub Szwajcarii, Axilia Apt Aneta Pawlak, Ryki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7162257247
REGON: 369513937
Rok założenia:
2018

O firmie

Axilla Apt to firma zlokalizowana w Rykach, na terenie województwa lubelskiego. Zajmujemy się pośrednictwem pracy w zakresie opieki nad osobami starszymi. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Aneta Pawlak.

Oferta

Opieka nad osobami starszymi za granicą to idealna szansa na wyjazd do dobrze płatnej pracy, gdzie dodatkowo można nauczyć się języka oraz poznać kawałek świata. Nasza agencja funkcjonuje już od prawie półtora roku, dzięki czemu, poprzez zdobyte doświadczenie oraz liczne grono zadowolonych klientów, możemy zaoferować Państwu najwyższą jakość naszych usług.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
  • opieka nad osobami starszymi w Niemczech,
  • opieka nad osobami starszymi w Szwajcarii,
  • opieka w domu nad osobą starszą.
Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu komfortowe warunki pracy oraz dać zapewnienie, że opieka nad pacjentem, którą proponujemy, będzie miło spędzonym czasem. Opieka całodobowa nad seniorem nie należy do najłatwiejszych rzeczy, ale dzięki oferowanym przez nas warunkom zakwaterowania oraz stałej pomocy z zewnątrz może być dużo prostsza.

Opieka nad seniorem, szczególnie poszpitalna opieka to wyzwanie, które może na początku wydawać się trudne, ale przynosi korzyści dla każdej ze stron. Poprzez taką pracę mogą Państwo zdobyć doświadczenie, nauczyć się języka oraz poznać kulturę innych krajów. Oferujemy atrakcyjne zarobki i dobre warunki pracy.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Opłacalny pomysł na aktywizację zawodową
Opłacalny pomysł na aktywizację zawodową
Praca w charakterze opiekuna lub opiekunki osób starszych w Niemczech czy Szwajcarii to dobry pomysł na aktywizację zawodową osób na emeryturze wciąż zdolnych

Wideo

Kontakt

Kontakt Axilia Apt Aneta Pawlak

Axilia Apt Aneta Pawlak, Ryki

Opinie (1)

Opinie o firmie Axilia Apt Aneta Pawlak

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Julka
Julka
5.0
16.05.2019
Byłam niedawno w pracy w Niemczech za ich pośrednictwem, polecam, bardzo dobre warunki pracy i uczciwe pieniądze.