Wymiana i montaż zamków w drzwiach
Wymiana i montaż zamków w drzwiach, Awaryjne Otwieranie Samochodów I Mieszkań Montowanie i Wymiana Zamków W Drzwiach Usługi ślusarskie, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6340133269
Branża:

O firmie

Jeden z oddziałów ogólnopolskiej firmy ABC Zabezpieczeń znajduje się w Poznaniu. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność w 1992 roku świadcząc od tamtej pory, nieprzerwanie do dnia dzisiejszego usługi ślusarskie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Oferta

Firma ABC Zabezpieczeń specjalizuje się w usługach ślusarskich. Zamek to istotny element gwarantujący bezpieczeństwo mienia, jednak potrafi przyprawić nam też sporo kłopotów, np. w czasie zatrzaśnięcia drzwi czy zgubienia kluczyków. W takim wypadku należy zgłosić się do doświadczonych ślusarzy, jakich znajdą Państwo w naszym przedsiębiorstwie. Zapewniamy fachową pomoc podczas problemów z dostaniem się do własnego samochodu czy domu.

Oprócz usług ślusarskich zajmujemy się też sprzedażą najlepszych gatunkowo zamków. W ofercie firmy można znaleźć całą gamę zamków nawierzchniowych z zapornicą i wpuszczanych. Ponadto posiadamy:
  • zamki do drzwi PCV
  • zamki do drzwi aluminiowych
  • zamki do drzwi drewnianych
Nie zabraknie u nas zamków do drzwi przeciwpożarowych i hotelowych. Mogą one również być antywłamaniowe.

Dodatkowo handlujemy artykułami do bram i mebli. W atrakcyjnej cenie mamy także zasuwy kluczowe. Klienci mogą liczyć z naszej strony na fachowe doradztwo, montaż i serwis oraz szybką dostawę.

Dzięki rozległej wiedzy i zdobytym umiejętnością serwisujemy również zamki unikatowe i zabytkowe. Dla hoteli i większych firm mamy do zaoferowania system Master Key (1 klucz do wszystkich drzwi) i elektromechaniczne systemy zamknięć. W krótkim czasie założymy także kamery i zainstalujemy systemy monitoringu. Prowadzimy całodobowy system zabezpieczeń elektronicznych i mechanicznych.

Usługi w zakresie awaryjnego otwierania drzwi i samochodów świadczymy całodobowo, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że taka sytuacja może przydarzyć się w każdej chwili, a rozwiązanie problemu potrzebne jest natychmiastowo. Dla nas otwarcie zatrzaśniętych drzwi czy zaciętego zamka nie stanowi żadnego problemu. Pomożemy w każdym problemie. Prace wykonujemy nie uszkadzając przy tym zamka.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy ABC Zabezpieczeń.

Kontakt

Kontakt Awaryjne Otwieranie Samochodów I Mieszkań Montowanie i Wymiana Zamków W Drzwiach Usługi ślusarskie

Awaryjne Otwieranie Samochodów I Mieszkań Montowanie i Wymiana Zamków W Drzwiach Usługi ślusarskie, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Awaryjne Otwieranie Samochodów I Mieszkań Montowanie i Wymiana Zamków W Drzwiach Usługi ślusarskie