Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski, Awaryjne Otwieranie Samochodów I Mieszkań Montowanie i Wymiana Zamków W Drzwiach Usługi ślusarskie, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6340133269
Branża:

O firmie

Jeden z oddziałów firmy ABC Zabezpieczeń znajdą Państwo we Wrocławiu. Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1992 roku. Od tamtego czasu, aż po dzień dzisiejszy świadczymy usługi ślusarskie w szerokim zakresie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Oferta

Oferta przedsiębiorstwa ABC Zabezpieczeń obejmuje całą gamę usług w zakresie pogotowia zamkowego i systemów zabezpieczeń różnego rodzaju. Działamy na terenie całego kraju. Można się z nami kontaktować o każdej porze dnia i nocy, we wszystkie dni tygodnia.

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług i bardzo przystępne ceny. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia. Pomagamy we wszystkich awaryjnych sytuacjach, np. podczas zgubienia kluczyków czy zacięcia się zamka, zarówno w przypadku drzwi domowych, jak i samochodowych. Otworzymy wszystkie pomieszczenia wyposażone w awaryjny zamek.

Pomagamy też w przypadku zablokowanej stacyjki. Przy pomocy specjalistycznego sprzętu nasi fachowcy bez trudu otworzą zamek pozostawiając go w stanie nienaruszonym.

Oferta firmy ABC Zabezpieczeń to głównie:
  • otwieranie zamków,
  • otwieranie aut,
  • montaż zamków,
  • serwis zamków drzwi,
  • serwis zamków antywłamaniowych,
  • naprawa zamków,
  • naprawa drzwi.
Naprawimy zamki Gerda, Mottura, Dierre i wiele innych. Ponadto serwisujemy i montujemy zabezpieczenia, takie jak: kamery, zamki szyfrowe, domofony, systemy alarmowe, kontrole dostępu.

Nieustannie się rozwijamy i bierzemy udział w specjalistycznych szkoleniach branżowych, dlatego może zająć się nawet najnowszymi, najbardziej skomplikowanymi zamkami. Równie szybko naprawimy zarówno prosty zamek nawierzchniowy, jak i antywłamaniowy.

Gwarantujemy Państwu zawsze usługi na bardzo wysokim poziomie i atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą ABC Zabezpieczeń.

Kontakt

Kontakt Awaryjne Otwieranie Samochodów I Mieszkań Montowanie i Wymiana Zamków W Drzwiach Usługi ślusarskie

Awaryjne Otwieranie Samochodów I Mieszkań Montowanie i Wymiana Zamków W Drzwiach Usługi ślusarskie, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Awaryjne Otwieranie Samochodów I Mieszkań Montowanie i Wymiana Zamków W Drzwiach Usługi ślusarskie