Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie mieszkań, Awaryjne Otwieranie Samochodów I Mieszkań Montowanie i Wymiana Zamków W Drzwiach Usługi ślusarskie, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6340133269
Branża:

O firmie

Jeden z oddziałów firmy ABC Zabezpieczeń znajdą Państwo w Krakowie. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1992 roku. Mamy bogate doświadczenie zawodowe, dlatego bardzo dobrze znamy potrzeby i oczekiwania klientów oraz wiemy jak im sprostać.

Oferta

Specjalnością naszej firmy są usługi ślusarskie, które świadczymy całodobowo, 7 dni w tygodniu. Cały czas się rozwijamy i poszerzamy ofertę, by sprostać wciąż rosnącym potrzebom klientów. Pracują u nas doświadczeni, wykwalifikowani ślusarze, którzy wykorzystując specjalistyczny sprzęt wszystkie zadania wykonują szybko i sprawnie. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług i zapewniamy kompleksową obsługę.

Głównie zajmujemy się awaryjnym otwieraniem drzwi mieszkań i samochodów. Pomożemy w każdym przypadku zatrzaśnięcia drzwi. W krótkim czasie zjawiamy się na miejscu awarii i służymy fachową pomocą. Sprawnie otwieramy drzwi bez ich uszkadzania przy czym pomaga nam profesjonalny sprzęt. Jesteśmy w stanie otworzyć samochód każdego typu i marki. Dodatkowo serwisujemy, montujemy i wymieniamy zamki.

Ponadto prowadzimy sprzedaż zamków do drzwi, które mamy od renomowanych producentów. Posiadamy duży wybór zamków, w tym:
  • zamki hotelowe na kartę,
  • zamki antywłamaniowe,
  • zamku wpuszczane,
  • zamki nawierzchniowe.
Do każdego zadania i każdego klienta podchodzimy indywidualnie, ponieważ zależy nam na Państwa pełnej satysfakcji. Aktywnie współpracujemy ze sprawdzonymi firmami produkującymi profesjonalne systemy zabezpieczeń. Klientom dajemy możliwość zakupienia produktów wprost od naszych pracowników.

Na stronie internetowej firmy znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące oferty.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z naszym przedsiębiorstwem.

Kontakt

Kontakt Awaryjne Otwieranie Samochodów I Mieszkań Montowanie i Wymiana Zamków W Drzwiach Usługi ślusarskie

Awaryjne Otwieranie Samochodów I Mieszkań Montowanie i Wymiana Zamków W Drzwiach Usługi ślusarskie, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Awaryjne Otwieranie Samochodów I Mieszkań Montowanie i Wymiana Zamków W Drzwiach Usługi ślusarskie