Skuteczne otwieranie drzwi i samochodów
Skuteczne otwieranie drzwi i samochodów, Awaryjne Otwieranie Samochodów I Mieszkań Montowanie i Wymiana Zamków W Drzwiach Usługi ślusarskie, Gliwice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6340133269
Branża:

O firmie

Prowadzimy firmę, która specjalizuje się w awaryjnym otwieraniu samochodów i mieszkań oraz wymianie zamków w drzwiach. Oddział naszej firmy mieści się w Gliwicach, lecz posiadamy również inne oddziały zlokalizowane na terenie całej Polski. Ważniejsze z nich to oddziały w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Oferta

Od samego początku naszej działalności zajmujemy się usługami ślusarskimi w Gliwicaxch. Zatrudniamy doświadczony i kompetentny zespół ślusarzy, którzy wykonują otwieranie samochodu oraz naprawę i montaż zamków.

Naszym celem jest dostarczanie wysokiej klasy usług w bardzo atrakcyjnych cenach osobom, którym zatrzasnęły się drzwi, zgubiły klucz, zablokowały stacyjkę samochodową lub nie mogą otworzyć drzwi do wszelkiego rodzaju pomieszczeń. Nasze pogotowie zamkowe działa przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Otwieramy samochody i zamki każdej marki, lecz naszą specjalizację stanowią zamki Mottura, Gerda i Dierra. Otwieranie zamków wykonujemy bez uszkadzania zamka.

Zakres naszych usług obejmuje również montaż mechanicznych zabezpieczeń antywłamaniowych, montaż kamer oraz tworzenie systemów monitoringu, a także wykonanie systemów klucza Master-Key. Ponadto oferujemy wykonanie elektromechanicznych systemów zamknięć, montaż i wymianę zamków antywłamaniowych oraz otwieranie wszelkiego rodzaju zamków.

Instalujemy i sprzedajemy systemy alarmowe, kamery CCTV, videofony, sejfy oraz zabezpieczenia do okien i balkonów, dzięki czemu mogą Państwo mieszkać bezpiecznie i komfortowo.

Chętnie naprawiamy i montujemy również kontrolę dostępu.

Wysokie kompetencje naszej firmy potwierdza liczne grono zadowolonych z usług klientów.

Jesteśmy pewni, że montaż, naprawa i serwis zamków do drzwi oraz awaryjne otwieranie samochodu spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Awaryjne Otwieranie Samochodów I Mieszkań Montowanie i Wymiana Zamków W Drzwiach Usługi ślusarskie

Awaryjne Otwieranie Samochodów I Mieszkań Montowanie i Wymiana Zamków W Drzwiach Usługi ślusarskie, Gliwice

Opinie (0)

Opinie o firmie Awaryjne Otwieranie Samochodów I Mieszkań Montowanie i Wymiana Zamków W Drzwiach Usługi ślusarskie