Usługi ślusarskie 24h na dobę
Usługi ślusarskie 24h na dobę, Awaryjne Otwieranie Samochodów I Mieszkań Montowanie i Wymiana Zamków W Drzwiach Usługi ślusarskie, Zabrze

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6340133269
Dodatkowe kontakty:

696 003 003

Branża:

O firmie

Działamy jako ABC Zabezpieczeń i świadczymy usługi pogotowia ślusarskiego. Jeden z naszych oddziałów znajdą Państwo w Zabrzu. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1992 roku. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe, co sprawia, że świadczone przez nas usługi są na naprawdę wysokim poziomie.

Oferta

Specjalizujemy się w usługach ślusarskich. Klientom udzielamy fachowej pomocy w przypadku zgubienia kluczy, zamknięcia drzwi samochodowych z kluczykami w środku i wielu innych. Działamy całodobowo przez 7 dni w tygodniu, dlatego w każdej chwili mogą się Państwo z nami skontaktować. Głównie zajmujemy się awaryjnym otwieraniem drzwi samochodowych i drzwi do domów.

W krótkim czasie dojeżdżamy do klienta i awaryjnie otwieramy drzwi. Dzięki wysokiej klasy sprzętowi nie pozostawiamy żadnych uszkodzeń w zamku. Bez przeszkód otworzymy każdy zamek. Ponadto instalujemy zamki antywłamaniowe i drzwiowe. Oferujemy też ich serwis i naprawę. Naprawiamy zarówno proste zamki nawierzchniowe, jak i skomplikowane zamki patentowe. Podejmujemy się realizacji zleceń dotyczących naprawy zamków unikatowych i zabytkowych.

Dodatkowo montujemy i serwisujemy zabezpieczenia elektroniczne oraz mechaniczne, w tym kamery, systemy kontroli dostępu i systemy alarmowe. Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, jak np. drzwi antywłamaniowe i zamki Dierre, Mottura czy Gerda.

W ofercie sprzedażowej ABC Zabezpieczeń znajdą Państwo:
  • systemy kluczy Master Key
  • zamki hotelowe na kartę
  • zamki szyfrowe
  • wkładki patentowe
  • systemy kontroli dostępu
  • okucia budowlane
  • okucia antywłamaniowe
Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze systemu zabezpieczającego. Gwarantujemy bardzo przystępne ceny.
Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z naszą firmą.

Kontakt

Kontakt Awaryjne Otwieranie Samochodów I Mieszkań Montowanie i Wymiana Zamków W Drzwiach Usługi ślusarskie

Awaryjne Otwieranie Samochodów I Mieszkań Montowanie i Wymiana Zamków W Drzwiach Usługi ślusarskie, Zabrze

Opinie (0)

Opinie o firmie Awaryjne Otwieranie Samochodów I Mieszkań Montowanie i Wymiana Zamków W Drzwiach Usługi ślusarskie