Dodatkowe dane

Polecane oferty

Oferujemy wynajem w pełni wyposażonych pokoi oraz apartamentów dla całej rodzinny. Mamy 29 pokoi, a...
Oferujemy Państwu nocleg w Chatce na Wołowcu. Jest to domek zbudowany z drewnianych bali, zlokalizo...
Oferujemy pawilony mieszkalne dla podróżnych i osób, które chcą w spokoju i ciszy spędzić wolny cza...
Białka Tatrzańska, Kaniówka 31a
Tatry to najchętniej odwiedzane przez turystów góry w Polsce. Osoby pragnące poznać to wspaniałe mi...

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Krynica-Zdrój w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Stara Droga 105a. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 33-380 Krynica-Zdrój. Kompletne współrzędne GPS to: 49.44016N, 20.95155E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: indygo2000@wp.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Avanti. Apartamenty" to Noclegi i kwatery prywatne.

"Avanti. Apartamenty" w swojej ofercie udostępnia dostosowane do indywidualnych potrzeb pokoje jedno lub kilku osobowe, a także zapewnia szeroki wachlarz potraw z kuchni regionalnej. Atrakcje turystyczne i krajoznawcze jakie oferuje turystom okolica stanowi o dodatkowych walorach wypoczynku oraz czasu spędzanego w miejscowości Krynica-Zdrój.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 18 542 67 88.

Kontakt

Kontakt Avanti. Apartamenty

Avanti. Apartamenty, Krynica-Zdrój

Opinie (0)

Opinie o firmie Avanti. Apartamenty