Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9661521686
REGON: 052232224
Rok założenia:
2014
Branża:

O firmie

Prowadzimy Autoszkołę Mechaniak, której siedziba znajduje się w Białymstoku, przy Zespole Szkół Mechanicznych w Białymstoku. Właścicielem naszej szkoły jest Tomasz Zimnoch, swoją działalność prowadzimy już od 1995 roku.

Oferta

W naszej autoszkole zajmujemy się szkoleniem kandydatów na kierowców. Nasze szkolenia odbywają się pod okiem instruktorów z dużym doświadczeniem, którzy zadbają o to, by kursanci nie tylko zdali egzamin, ale przede wszystkim nauczyli się poruszać pojazdem swobodnie i bezpiecznie.

Oferujemy Państwu:
  • szkolenia na prawo jazdy kategorii A,
  • szkolenia na prawo jazdy kategorii A1,
  • szkolenia na prawo jazdy kategorii A2,
  • szkolenia na prawo jazdy kategorii AM,
  • szkolenia na prawo jazdy kategorii B.
Szkolenia odbywają się na praktycznie nowych pojazdach, które wyposażone są w klimatyzację, dzięki czemu zajęcia przebiegają w komfortowych warunkach. Posiadamy także salę wykładową, która wyposażona jest w nowoczesne, multimedialne pomoce dydaktyczne, w której odbywają się zajęcia teoretyczne. Dysponujemy prywatnym placem manewrowym, który jest w pełni zgodny z obecnymi wymaganiami egzaminacyjnymi.

Gwarantujemy konkurencyjne warunki oraz najwyższą jakość usług! Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej Autoszkoły Mechaniak w Białymstoku!

Kontakt

Kontakt Autoszkoła Mechaniak Tomasz Zimnoch

Autoszkoła Mechaniak Tomasz Zimnoch, Białystok

Opinie (0)

Opinie o firmie Autoszkoła Mechaniak Tomasz Zimnoch