odnawialne źródła energii – fotowoltaiczne oraz wiatrowe
odnawialne źródła energii – fotowoltaiczne oraz wiatrowe, Automatyka Krzysztof Strzelczyk Kable i Maty Grzewcze, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5261041986
REGON: 011304013
Rok założenia:
1995

O firmie

Siedziba naszej firmy Automatyka znajduje się w Warszawie. Z szeroko pojętą branżą grzewczą jesteśmy związani zawodowo od 1996 roku. Stanowimy zespół doświadczonych specjalistów, którzy podejmą się realizacji nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia. Właścicielem firmy jest Krzysztof Strzelczyk.

Oferta

Przedmiotem naszej działalności są profesjonalne usługi w zakresie systemów ogrzewania. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie kabli grzewczych dla budynków mieszkalnych i przemysłowych. Zapewniamy profesjonalne zaprojektowanie całego systemu, dopasowując rodzaj kabli do specyfiki pomieszczenia, które mają ogrzewać. Świadczymy usługi montażu i uruchomienia zaprojektowanych przez nas instalacji. Ponadto specjalizujemy się w serwisie gwarancyjnym w zakresie lokalizacji uszkodzeń i napraw kabli.

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór wysokiej jakości materiałów. Proponujemy Państwu zakup m.in.:
  • kabli grzewczych samoregulujących
  • kabli grzewczych stałooporowych
  • mat do ogrzewania podłogowego
  • mat do ogrzewania powierzchni zewnętrznych
  • mat do ogrzewania ogrodów zimowych i tarasów
  • termostatów
  • folii do luster
Jesteśmy również specjalistami w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Oferujemy Państwu projektowanie i montaż elektrowni wiatrowych i fotowoltaicznych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą Automatyka z Warszawy.

Artykuły

Jak wykonać trwałe i solidne ogrzewanie podłogowe?
Jak wykonać trwałe i solidne ogrzewanie podłogowe?
Ogrzewanie podłogowe cieszy się dużą popularnością, a jego wykonanie zaczyna się od dobrego projektu. Jakie jeszcze etapy obejmuje montaż? Sprawdź z nami.

Wideo

Kontakt

Kontakt Automatyka Krzysztof Strzelczyk Kable i Maty Grzewcze

Automatyka Krzysztof Strzelczyk Kable i Maty Grzewcze, Warszawa

Opinie (10)

Opinie o firmie Automatyka Krzysztof Strzelczyk Kable i Maty Grzewcze

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kamil
Kamil
5.0
31.05.2019
Bardzo profesjonalna firma. Mają bardzo dużą wiedzę z zakresu ogrzewania. Zrobili dla nas ogrzewanie w całym naszym domu. Przedstawili kosztorys i zajęli się całą instalacją. Polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
11.05.2016
Współpraca z tą firmą, to dla mnie czysta przyjemność. Nie miałem okazji z nimi nigdy wcześniej współpracować, ale teraz naprawiam ten błąd.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
24.06.2014
Informujemy, iż firma Automatyka Krzysztof Strzelczyk wykonała i zamontowała układ mad grzejnych zgodnie z ustaleniami. Praca została wykonana na czas, zgodnie z wcześniejszymi konsultacjami i co najważniejsze rzetelnie. W związku z tym możemy rekomendować firmę Automatyka, jako solidnego i dobrego wykonawcę.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
11.06.2014
Kompetentny wykonawca, ktory zadbał o każdy szczegół podczas naszego zlecenia. Każdy krok był z nami skrupulatnie omawiany, dzięki czemu ostatecznie jesteśmy zadowoleni z fachowo wykonanej pracy przez Automatykę Krzysztof Strzelczyk.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
27.05.2014
Polecam wszystkim tę firmę. To naprawdę solidne przedsiębiorstwo. Kupiłem tutaj elektrownię wiatrową i jestem naprawdę zadowolony. Firma szybko zrealizowała moje zamówienie i bez problemu zamontowała wiatraki. Teraz mogę cieszyć się czystą energią.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
10.05.2014
Staram się dbać o środowisko, dlatego też zdecydowałem się na zakupy w tej firmie. Jestem mile zaskoczony fachową i kompleksową obsługą. Dodatkowo zlecenie zostało zrealizowane bardzo szybko i dokładnie. Firma ta oferuje także montaż oraz serwis elektrowni fotowoltaicznych. Wszystko to w bardzo konkurencyjnej cenie. Jestem naprawdę zadowolony nie tylko z obsługi, ale także z działania elektrowni. Wszystkim serdecznie polecam tę firmę.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
15.04.2014
Dziękujemy za każde wykonane zlecenie. Wykazaliście się już nie raz doświadczeniem i umiejętnościami. Bardzo cieszymy się z prac jakie wykonaliście na terenie naszej firmy i dziękujemy za staranność. Firma godna polecenia.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
05.04.2014
Rekomenduję firmę Automatyka Krzysztof Strzelczyk, ponieważ dokładają wszelkich starań, by wykonać swoją pracę należycie dobrze. Szereg prac związanych z zabezpieczeniem przed zamarzaniem zostało wykonanych profesjonalnie i dokładnie. Nie zgłaszaliśmy po tym żadnych reklamacji, ponieważ nie było powodów. Firma wykazała się niemałym profesjonalizmem i doświadczenie. Godni zaufania.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
26.02.2014
Firma okazała się być godna polecenia. Zlecenie, która wykonała było zrobione terminowo i solidnie . Jesteśmy wdzięczni za pracę , którą wykonali rzetelnie i profesjonalnie, w oparciu o swoje niemałe doświadczenie. Świetny kontakt, bardzo ugodowi i otwarci. Polecamy!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
04.02.2014
Bardzo dobrze współpracowało nam się z firmą Automatyka Krzysztof Strzelczyk która wykonała wiele prac instalatorskich, wśród których najistotniejsza była instalacji kabli grzewczych. Z pewnością mogą konkurować z najlepszymi w tej branży. Jakość usług - wysoka, a dodatkowo niebywałe doświadczenie w branży i niezwykła staranność.